[MOC] UAZ-452

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#16 Post autor: mienso123 »

A te nadkola to nie są przypadkiem z płetw zrobione?

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#17 Post autor: 3dom »

Były płetwy wymienione na poprzedniej stronie.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#18 Post autor: pit »

A jakby na te światła dać plasterek karbowanej rurki, co zresztą zasugerowałeś mi do multicara?
Niestety przy tej skali takie autka zawsze będą zbyt kanciaste... ale i tak jestem pełen podziwu.
Trochę mi tył nie leży - jest za bardzo "pionowo" w stosunku do reszty. Może by pokombinować z przeźroczystymi klockami?
Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#19 Post autor: V1 »

Pit - te światłamają karbowaną rurkę (czarną) - od spodu. Niestety niewiele to daje. Prawie nic. Za to wywalone o płytkę do przodu są o wiele zbyt wyłupiaste.
Rurkę na wierzchu (na studzie) ? Może to by faktycznie pomogło. Ale dookoła rurki będziewidać przezroczystą krawędźświatła, a to by mi przeszkadzało.


Ten UAZ nie przypomina oryginału tak dobrze, jak bym chciał. Chciałbymlepiej, ale nie umiem.Tyle co go przypomina, tyle mi wystarcza. Bo chyba musi :)


Tam, gdzie jeszcze nic nie świeci, ani nie piszczy, chlapacz znajdziecie...
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 48
Rejestracja: 2010-06-17, 20:18
Lokalizacja: Śląsk

#20 Post autor: Aragorn »

A te okienka położone bokiem za małe będą? Bo dość podobne do oryginału są.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#21 Post autor: Misterzumbi »

Chlapacze to przeca sa te zatkniecia od tych swiecacych klockow :D !

A jak zgadlem, to chce zdjecie rozbebeszonego, mam kumpla ktory takim jezdzi, bedzie fajny prezent.

Kurde, jednak daszek nie doszedl, a szkoda. Ale chyba juz wyszedl na jasno szaro, w Cars bodajze?

Dookola bardzo mi sie podoba. Ale co mi kluje w oczy, bardzo denerwuje, i gdzie domagam sie (tak DOMAGAM!) poprawki to zbyt niskie zawieszenie! Jeden, ba dwie plytki wyzej go daj! Ale juz! Co jeszcze, dal bym w tym wypadku te felgi ktorych uzylem do swojego Cadillaca Karawanu, wcisnac tam krotki Techic pin i kawalek flexa zeby zaznaczyc osie, bedzie git.

Ale za to zawiasy bocznych drzwi wymiataja! Super pomysl!
Ostatnio zmieniony 2011-06-01, 22:36 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 3 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#22 Post autor: Mr.Z »

Jasne. Wiedziałem, że gdzieś to cholerstwo widziałem, ale nie mogłem skojarzyć. Wpadłem po podpowiedzi Karwika. To takie cósie separujące baterię od styków w:
Obrazek
Trudno to uznać za część i znaleźć na BL, ale niewątpliwie są koszerne, czyli z Lego.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#23 Post autor: glaz_pimpur »

Mnie też najbardziej kłują światła. A jakby je zamontować tył na przód?
Na zawieszenie Misterzumbi zwrócił uwagę, wcześniej tego nie widziałem a teraz widzę:)
Reszta bardzo mi się podoba.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#24 Post autor: Drumleg »

A to ci dopiero. Podczas wczorajszego "procesu domyślania się" czym może chlapak być, jedno ze skojarzeń jakie przyszło mi do głowy, prócz wspomnianego plastikowego proporca, to scena z "Vabank", gdy Duńczyk próbuje wyciąć blaszkę-izolator... Ale mówię, "ta akurat"... Niestety, legowej elektroniki nie znam jeszcze tak wnikliwie ;) Gratuluję pomysłu, gratuluję Zwycięzcy i dziękuję za nieprzewidziane pobudzenie neuronów. Howgh!
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#25 Post autor: V1 »

Taaaak jest, to właśnie te czarne blokady elektrycznych klocków :)
Zawieszenie spróbuję podnieść.

Mister - jeśli mówisz o tej kratce, to ona imituje jakiś wywietrznik, który jest na prawej burcie. Daszek nie doszedł - trudno, jak dorwę takie to może zrobię drugą wersję po wakacjach.

Aragorn - o okienkach myślę raczej jako o wolnej przestrzeni pomiędzy słupkami, nie zaś jak o osobnym elemencie. Żadne gotowe okienka, również te, które pokazałeś, nie dają wystarczająco dużej dowolności rozmieszczenia słupków. Do tego te okienka na płasko mają 4 lub mniej płytek wysokości, więc wyraźnie za niskie.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ