[MOC] Magiczne skały - impresja filmowa

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Magiczne skały - impresja filmowa

#1 Post autor: crises »

Eksperymentów technicznych ciąg dalszy. Proszę udawać, że przezroczyste groszki są niewidoczne, a skała unosi się w powietrzu.
Akcja przedstawia maga, który odnalazł ostatni Artefakt do swej kolekcji, ale żeby go zdobyć musi się wspiąć na latającą skałę. Cóż innego mu pozostało jak użyć magii?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wjwHcBsKNrc[/youtube]
Dziękuję za uwagę.

PS. Będzie Oscar, czy Złota Malina ;-)

Awatar użytkownika
Lipek79
Posty: 85
Rejestracja: 2009-03-08, 20:33
Lokalizacja: Świnoujście
brickshelf: Lipek79

 

#2 Post autor: Lipek79 »

Jako krótki metraż zdecydowanie jestem za Oscarem.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#3 Post autor: zgrredek »

Głazy mogą liczyć na Oskara. Odtwórca roli czarodzieja wypadł przy nich trochę sztywno.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#4 Post autor: eric trax »

Świetne!
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Havoc

#5 Post autor: Havoc »

Super! Chociaż magik faktycznie jakiś sztywny. Może przed unoszeniem głazów niech wykona chociaż 1 ruch różdżką?

crises

#6 Post autor: crises »

zgrredek pisze:Odtwórca roli czarodzieja wypadł przy nich trochę sztywno.
Havoc pisze:Chociaż magik faktycznie jakiś sztywny. Może przed unoszeniem głazów niech wykona chociaż 1 ruch różdżką?
Jak zrobią takie malutkie siłowniki śrubowe, to podniesie rękę, a może nawet nogę. Na razie jest skazany na rolę statycznego statysty.
Musiałem niestety w sepii zrobić, bo mój aparat kompletnie sobie nie radzi z brakiem światła podczas kręcenia. Chociaż z drugiej strony full hd, byłoby tutaj sporym przegięciem ;-)

Havoc

#7 Post autor: Havoc »

crises pisze:Jak zrobią takie malutkie siłowniki śrubowe, to podniesie rękę, a może nawet nogę. Na razie jest skazany na rolę statycznego statysty.
Myślałem raczej, żeby klatkami zrobić ten ruch :)

crises

#8 Post autor: crises »

Havoc pisze:
crises pisze:Jak zrobią takie malutkie siłowniki śrubowe, to podniesie rękę, a może nawet nogę. Na razie jest skazany na rolę statycznego statysty.
Myślałem raczej, żeby klatkami zrobić ten ruch :)
Tak się domyślam, ale na poklatkową animację z ludzikami nie jestem jeszcze gotowy.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#9 Post autor: zgrredek »

crises pisze:na poklatkową animację z ludzikami nie jestem jeszcze gotowy
A co jest Ci potrzebne do osiągnięcia stanu gotowości?
Bo wciąż liczę, że twoja "wytwórnia filmowa" wypuści jakiś film pełnometrażowy (tak z 10 minut chociaż). Każdy twój "filmowy" MOC rozbudza we mnie nadzieję, że staniesz się klockowym Nickiem Parkiem. Szkoda, że Jagoda mieszka na drugim końcu Polski, bo może powstałaby jakaś koprodukcja?

crises

#10 Post autor: crises »

zgrredek pisze:crises napisał/a:
na poklatkową animację z ludzikami nie jestem jeszcze gotowy
A co jest Ci potrzebne do osiągnięcia stanu gotowości?
Tydzień wolnego od wszelkich obowiązków, co zdarzy się prawdopodobnie w okolicach emerytury, czyli za jakieś 30 lat. Ale co to jest dla wiernych fanów.

Nexus 7

#11 Post autor: Nexus 7 »

A nie mogł uzyc magii do telekinezy tego artefaktu? Przesunac go magicznie o pol metra i nadstawic reke pod spadajacy artefakt? Albo nawet podskoczyc? :-)

A poza tym to bardzo fajne ujecie. Mysle ze byloby czytelne nawet bez opisu. Nastepnym razem nie boj sie i pozwol sie dzielu bronic samemu, zobaczymy czy zrozumiemy co autor mial na mysli.

crises

#12 Post autor: crises »

Nexus 7 pisze:A nie mogł uzyc magii do telekinezy tego artefaktu? Przesunac go magicznie o pol metra i nadstawic reke pod spadajacy artefakt? Albo nawet podskoczyc? :-)
Oczywiście, że mógł. Jest jednak Magiem z przerostem ego i zwykłe podskakiwanie nie jest dla niego. Przesuwanie skał, to absolutne minimum. Dobrze, że nie wezwał Ognistego Demona Władcy Siódmego Kręgu Piekieł, żeby podał mu klucz.
Nexus 7 pisze: Nastepnym razem nie boj sie i pozwol sie dzielu bronic samemu, zobaczymy czy zrozumiemy co autor mial na mysli.
Jakoś mi się wydawało, że to nie przystoi publikować post bez żadnego opisu. W następnym postaram się zostawić Wam pole do interpretacji.

Dzięki za komentarze.

maciejer
Posty: 387
Rejestracja: 2009-03-25, 13:15
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: maciejer

 

#13 Post autor: maciejer »

Niezłe, ale jak każdą budowlę Technic wypada pokazać światu mechanizmy - uzyłeś siłowników śrubowych? Masz tam korbkę jakąś pod spodem?

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#14 Post autor: zgrredek »

crises pisze:W następnym postaram się zostawić Wam pole do interpretacji.
No i nie zapomnij zmontować trailera do puszczenia na tydzień przed premierą.

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#15 Post autor: Jagoda »

Crises, extra! :D
Widzę, że nadeszła "Era magików" :)
zgrredek pisze:Szkoda, że Jagoda mieszka na drugim końcu Polski, bo może powstałaby jakaś koprodukcja?
A no :) Sama żałuję, że w okolicy nie ma chętnych do współpracy, wtedy to mogły by powstać dopiero ciekawe filmy :)
Jedynie liczę, że w wakacje coś nowego stworzę :)

ODPOWIEDZ