[MOC] MOC.Żuczek na poszukiwaniach.

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Czaq

[MOC] MOC.Żuczek na poszukiwaniach.

#1 Post autor: Czaq »

Praca na konkurs w kategoriikategorii "Nikt tego wcześniej nie zbudował".


Po niemal rocznym uwięzieniu rasy Lego przez Urszulę Okrutną (zwaną też "Matką Pana") w Piwnicy Wieków, przybył wybawca, Pan w pełni swego majestatu. Wzniósł swój lud umiłowany na wyżyny czwartego piętra Bloklandi. Lecz nic już nie było takie jak kiedyś. Część ludzików została porwana wraz ze swoimi dobytkami przez stwora zwanego "Kuzynorrem Młodszym". Mimo powrotu do swego świata nie mogli przyzwyczaić się do nowego świata. Brak wielu elementów sprawił rozbicie społeczności na grupy . Nie było już możliwości założenia miast. Jedni zakładali kryjówki inni zaś prowadzili koczowniczy tryb życia. Jedni z nich wcześniej zwani górnikami postanowili się uzbroić i szukać innych którzy mimo wszystko mieli jednak nadzieję, zaczynając poszukiwania od dzikich chaszczy dywanowych w Pokolandi Pańskiej.

Historii koniec.

Aha i jeszcze jedna ważna sprawa. Przepraszam za stan klocków i jakość zdjęć. Na prawdę próbowałem na kilka sposobów ale i tak najlepsze co zdziałałem widzicie na zdjęciach.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-06-14, 17:55 przez Czaq, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 2010-04-04, 20:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: marcinwadas

 

#2 Post autor: Junior »

Patent z użyciem części z boiska do budowy czołgu absolutnie mnie rozbroił - pozytywnie oczywiście. Dobrze byłoby się fotkami zająć bo ten legowy zielony jakiś taki szarawy. No i dodaj w tytule tematu [MOC] ;)
Always look on the bright side of life...

Awatar użytkownika
Wawrzino
Posty: 165
Rejestracja: 2010-11-12, 16:59
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
brickshelf: Wawrzino
Kontakt:

 

#3 Post autor: Wawrzino »

Pomysł niezły, ale na zdjęciach widać zakurzone klocki, dobrze je zawsze przetrzeć chociażby wilgotną szmatką. Zdjęcia nie są tragiczne, byś widział moją pierwszą próbę sfotografowania lego, a nadal nie jestem w tym mistrzem ;)

Czaq

#4 Post autor: Czaq »

Planuje moim klockom zrobić akcję "wielkie kapanie". I myślę że stanie sie to natchnieniem do stworzenia scenek z życia mojego ludu lego. Będzie jakis "wielki potop" albo coś w tym rodzaju. :)

ODPOWIEDZ