[2011] LUGPol - Pierwsza Krew

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#46 Post autor: Mr.Z »

Może w związku z już drugą dobą niedziałania BS-a, Administracja, Szanowne Dziury, jak i aktywni konkursowicze zgodziliby się na prolongowanie o dzień-dwa terminu zgłoszeń?

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#47 Post autor: Hegemon »

Można poczekać 1-2 dni dłużej oraz można skorzystać z Flickra aby potworzyć kopie galerii.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Neequo

Picasa

#48 Post autor: Neequo »

A dla posiadających konto Google - świetnym (i bardzo eleganckim) rozwiązaniem jest Picasa! Uważam wręcz, że po takim numerze ze strony Brickshelf'a, należy wziąć pod uwagę całkowitą rezygnację z tak niesolidnej galerii. Picasa jest darmowa, ładnie poukładana, można linkować bezpośrednio do pokazu slajdów, jest szybka - zdjęcia dostępne są natychmiast po ich opublikowaniu, no i wreszcie: NIE MA REKLAM!

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#49 Post autor: M_longer »

Neequo pisze:Uważam wręcz, że po takim numerze ze strony Brickshelf'a, należy wziąć pod uwagę całkowitą rezygnację z tak niesolidnej galerii. Picasa jest darmowa, ładnie poukładana, można linkować bezpośrednio do pokazu slajdów, jest szybka - zdjęcia dostępne są natychmiast po ich opublikowaniu, no i wreszcie: NIE MA REKLAM!
Albo MOCPages (muli), albo flickr (też darmowy, z dużo bardziej rozwinięta siecią AFOLi)
W sumie to żadna strona nie ma reklam... z NoScriptem i Adblockiem ;>

Hippotam

#50 Post autor: Hippotam »

Toltomeja pisze:W takim razie Hippo, co proponujesz?
Wrzuć na flickr. Albo gdziekolwiek, potem się poprawi. Możesz mi nawet wysłać zdjęcie na maila.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#51 Post autor: 3dom »

Rozważenie Picasy z mojej strony będzie możliwe dopiero po powstaniu generatora miniatur jak to jest w przypadku BSa :P
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

rh

#52 Post autor: rh »

Neequo pisze:jest szybka - zdjęcia dostępne są natychmiast po ich opublikowaniu
Nie jest szybka ... zwykle muli, a do tego lubi się krzaczyć z operą ... Flickr sto razy lepsza alternatywa.

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#53 Post autor: Mr.Z »

No to nie zdążyłem. Znaczy jeden MOC stoi gotowy, obfotografowany i nawet film jakiś (nie zmontowany) jest. Ale jak widzę konkurencję we wszystkich kategoriach, to mi ręce opadły i już mi się nie chce na chybcika BS-a ładować. Może będzie kolejny konkurs... ;-p

A drugie cudo się buduje. Jak się uda - w najbliższą sobotę pojedzie i będzie na filmie Sariela.

Ps. Skoro z niczym nie startuje, to może mój głos będzie uznany przez Dziury za bezstronny: Mam sugestię, aby nagrody w poszczególnych kategoriach podzielić (tam gdzie to możliwe) na kilka miejsc medalowych. Tak wiele jest prac o podobnym poziomie... Gratuluję Organizatorom i Zawodnikom.

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#54 Post autor: Jagoda »

Mr.Z pisze: Mam sugestię, aby nagrody w poszczególnych kategoriach podzielić (tam gdzie to możliwe) na kilka miejsc medalowych. Tak wiele jest prac o podobnym poziomie... Gratuluję Organizatorom i Zawodnikom.
Popieram! :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#55 Post autor: zgrredek »

Mr.Z pisze:Mam sugestię, aby nagrody w poszczególnych kategoriach podzielić (tam gdzie to możliwe) na kilka miejsc medalowych.
To jest całkiem słuszna koncepcja.

Neequo

#56 Post autor: Neequo »

3dom pisze:Rozważenie Picasy z mojej strony będzie możliwe dopiero po powstaniu generatora miniatur jak to jest w przypadku BSa :P
Tego nie zauważyłem od razu, ale teraz już wiem, dlaczego nie ma obrazka obok mojego tematu na liście…

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#57 Post autor: Toltomeja »

Oj, szkoda że głosowanie trzeba powtórzyć - wyniki będą później :P. Ale dobrze że Bazia nie została zauważona później lub w ogóle.
A, co tam. Jak już pisać to pisać - nie wiem czy nie jest za późno na takie ustalenia i czy moja opinia coś zmienia, ale popieram pomysł podzielenia nagrody na miejsca medalowe. W 3-nagrodowych kategoriach zwycięzca mógłby wybrać sobie 1 zestaw, (no i zniżka u Zgrredka), srebro do wyboru z dwóch, a trzecia osoba dostałaby to trzecie.

Hippotam

#58 Post autor: Hippotam »

Toltomeja pisze:Oj, szkoda że głosowanie trzeba powtórzyć - wyniki będą później :P. Ale dobrze że Bazia nie została zauważona później lub w ogóle.
Przepraszam - nie wiem czemu przeoczyłem ta prace.
Toltomeja pisze:A, co tam. Jak już pisać to pisać - nie wiem czy nie jest za późno na takie ustalenia i czy moja opinia coś zmienia, ale popieram pomysł podzielenia nagrody na miejsca medalowe. W 3-nagrodowych kategoriach zwycięzca mógłby wybrać sobie 1 zestaw, (no i zniżka u Zgrredka), srebro do wyboru z dwóch, a trzecia osoba dostałaby to trzecie.
Tajna Loża dyskutowała i zdecydowała że nie będziemy zmieniać reguł gry w trakcie konkursu.

Hippotam

#59 Post autor: Hippotam »

Dziekuje!
- Sponsorom za pomoc w organizacji konkursu: Screamerowi, Krisowi, Zbikowi, Zgrredkowi i TT.
- Bobofrutxowi za piekny plakat zrobiony "na wczoraj"
- Czepiaczom dzieki którym regulamin był prawie perfekcyjny ;-)
- Wszystkim wspierającym konkurs duchem

A przede wszystkim dziękuje uczestnikom za prawdziwy urodzaj ciekawych prac. Kochani - mamy teraz wobec Was pewne oczekiwania: Teraz już nie ma ściemniania. Proszę budować!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#60 Post autor: glaz_pimpur »

Ja bym chciał podziękować też organizatorom i uczestnikom za całokształt. Dawno nie było takiego ruchu na forum, który dotyczył klocków a nie OTów
"Nowi" pokazali, że nie mają się czego wstydzić. Mam tez nadzieję, że w przyszłości wezmą czynny udział w integracjach i wystawach.
Jak to mawia nasz Wicemistrz: "Alleluja! I do przodu!"
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Zablokowany