[MOC] Fachowcy od "wykończeniówki"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

[MOC] Fachowcy od "wykończeniówki"

#1 Post autor: Drumleg »

Dzień dobry.
Po nich sprzątać nie trzeba – sami to robią. Mają fach w rękach. Dopasują odpowiednią rurę do każdego kolana. Materiał i narzędzia zapewnią sami – kafle u nich dostaniesz na gębę. Są bardzo skrupulatni, bo zależy im na dobrze wykonanej robocie. Nie zdziw się więc, jeśli będą wiercić ci dziurę w brzuchu, by poznać twoje prawdziwe myśli. Do tego nauczą – z nimi poznasz z bliska strukturę tynków, dzięki nim przeszlifujesz parkiet, zanurzysz ręce w gipsie. Nie zdziw się także, jeśli po skończonej ich pracy będziesz zaślepiony, solidnie wykonaną przez nich robotą. Fachowcy od wykończeniówki wybiją dylematy z twej głowy, na mur – beton.

Przed "robotą".

Obrazek

Obrazek

Po "robocie" także. Tu kondycja to podstawa.

Obrazek

Dla kogoś tyrać trzeba.

Obrazek

Tylko nie mówcie, że pani ma barchanowe gacie... ;)

Galeria Flickr

Galeria Brickshelf
Ostatnio zmieniony 2011-06-20, 09:14 przez Drumleg, łącznie zmieniany 3 razy.
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

Awatar użytkownika
Starwarrior
Posty: 56
Rejestracja: 2010-03-11, 20:37
Lokalizacja: Zielonka

#2 Post autor: Starwarrior »

Bardzo ciekawe
Szukam pracy w biurze!!!! Reklama/PR/Sprzedaż i inne w Warszawie

Drwalu

#3 Post autor: Drwalu »

Super praca!
Moją uwagę od razu przykuła ławeczka. Nie wiem tylko jaką rolę pełni grzechotka zawieszona nad nią (może po prostu za rzadko pojawiam się na siłowni ^^). Moim zdaniem mógłbyś dodać tylko więcej luster, bo to jedno tak samotnie wygląda. Swoją drogą nawet nie wiedziałem, że istnieją ,,legowe" lustra.

Awatar użytkownika
X-Yuri
Posty: 65
Rejestracja: 2010-08-03, 21:48
Lokalizacja: Stąd
Kontakt:

#4 Post autor: X-Yuri »

Drwalu pisze:Super praca!
Moją uwagę od razu przykuła ławeczka. Nie wiem tylko jaką rolę pełni grzechotka zawieszona nad nią (może po prostu za rzadko pojawiam się na siłowni ^^).
Perspektywa Cie zmyliła chyba : P

Wydaje mi się, że to standardowa gruszka bokserska ( Jak ktoś nie wie co to... : P ), i nie wisi ona nad, ale ciut obok ławeczki ; )


A sam MOC... ciekawe wykorzystanie bananów. : d
Ostatnio zmieniony 2011-06-20, 02:05 przez X-Yuri, łącznie zmieniany 1 raz.

crises

#5 Post autor: crises »

Świetne. Tego tematu jeszcze nie było. Wiele detali, super sprzęty. Najlepszy jest jednak ten typek, który siedzi przy stoliku z cygarem i pilnuje, żeby chłopcy sumiennie trenowali.
Bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#6 Post autor: 3dom »

Świetny opis, świetna scenka, spodziewałem się czytając, że fachowcy to niekoniecznie ekipa remontowa :)

Dlaczego typek w czerwonych rękawicach ma taki brzuch skoro sumiennie ćwiczy? Lepszy byłby tora surfera :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#7 Post autor: PatrykZ »

No to pojechałeś. Bajer na całego i tematyka jakże na czasie!
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#8 Post autor: Cevillus »

Fajnie wykonana siłownia. Jak inni napisali wybrałeś ciekawą tematykę. Uważam jednak że worek treningowy powinien być cały czarny. Chyba lepiej by tutaj pasował. Reszta jest jak najbardziej w porządku ;)

rh

#9 Post autor: rh »

Przeglądam sobie pracę i nie mogę wyjść z podziwu jak świetnie udało Ci się stworzyć elementy wystroju siłowni z klocków, których bym w życiu o takie zastosowanie nie posądzał. Rewelacja!

Awatar użytkownika
Dr. Ops
Posty: 99
Rejestracja: 2011-01-14, 21:23
Lokalizacja: Jaworzno

#10 Post autor: Dr. Ops »

Niesamowite..
Ta leżąca panienka ma prawie tak zakręcone nogi jak p. Elżbieta Jaworowicz :D
Nawet lustro i zegar.. nie można się do niczego przyczepić (a może, drążek chętnie bym jeszcze zobaczył :) )

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#11 Post autor: V1 »

Wspaniałe! Sprzęty rewelacyjne i realistyczne.
Stół przykryty ceratą genialny, takoż nogi z bananów.
Bardzo porządnie i dokładnie wykończone wnętrze. Świetny opis.

Jedynie lustro wysunąłbym ze ściany o 1/4-1/2 studa.

Babka z cycami straszna :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#12 Post autor: Drumleg »

Bardzo dziękuję wszystkim za tak krzepiące komentarze :)
Starwarrior miło mi, że praca zwróciła Twoją uwagę.
Drwalu pisze:Moim zdaniem mógłbyś dodać tylko więcej luster
Na tą chwilę miałem tylko jedno, a i tak trafiłem na nie przez przypadek. Niestety, jak widać, używka trafiła się też nieco bardziej zużyta, niż na foto - to po prostu nalepka na okno, bodajże z Belville.
X-Yuri pisze:ciekawe wykorzystanie bananów
Tu był dylemat, ale zacząłem grzebać po szufladkach i nadały się w sumie idealnie.
crises pisze:Najlepszy jest jednak ten typek, który siedzi przy stoliku z cygarem i pilnuje, żeby chłopcy sumiennie trenowali.
Odkryłeś, Crises, mechanizm, którym się kierowałem - zależało mi właśnie na delikatnym zaakcentowaniu postaci takiego mastera ekipy - cerata, cola, jego chłopcy i jego dola ;)
3dom pisze:Dlaczego typek w czerwonych rękawicach ma taki brzuch skoro sumiennie ćwiczy? Lepszy byłby tora surfera
Bo pije dużo piwa (obok) i jest z nich najstarszy ;) A na serio - rozważałem to, ale po prostu nie mam torsu serfera, a musiałem pójść w inne klockowe zakupy. Dzięki za czujne oko!
PatrykZ pisze:Bajer na całego i tematyka jakże na czasie
No tak, klimaty nieco ciężkawe. Wpadłem na pomysł gościa z worem i tak się potoczyło. A gdy miałem zarys scenki, spostrzegłem, że w nowej serii pojawił się...boxer właśnie. Więc dawaj. Z tym, że mój jest swojski/naturszczyk, a seryjny to jakiś tylko naumiany szkolniak ;)
Cevillus pisze:Uważam jednak że worek treningowy powinien być cały czarny
Wiesz, myślałem nad tym trochę i kombinowałem, dodawałem krążki w różnych barwach, robiłem imitację szwów itp. Rzeczywiście jest w tym miejscu dość duże nagromadzenie żółtego, a czarny, jako dość powszechny w worach, mógłby być bardziej naturalny. Dzięki za dostrzeżenie przedmiotów moich zgryzot ;)
rh pisze:stworzyć elementy wystroju siłowni z klocków, których bym w życiu o takie zastosowanie nie posądzał.
Miło mi, rh. Starałem się podejść do sprawy możliwie precyzyjnie, choć teraz sam bym wjechał gdzieniegdzie z jakąś wykończeniówką ;) Sprzety powstały na jednym posiedzeniu. To chyba zasługa "ciągu". Czasem gapisz się na klocek i nie wykrzeszesz z niego nic, czasem jest inaczej.
Dr. Ops pisze:Ta leżąca panienka ma prawie tak zakręcone nogi jak p. Elżbieta Jaworowicz :D
Haha! Świetnie, że to napisałeś! Moją pierwszą myślą była właśnie p. Elunia :D Nawet miałem wczoraj przelotny pomysł na Sprawę dla reportera, tyle że fitr w photoshopie trza byłoby nałożyć ;)
V1 pisze:Babka z cycami straszna :)
Cieszę się, V1, że babka tak Cię "urzekła" :] Poruszyłbym tu znany Tobie skądinąd temat (to był pierwszy raz, gdy zobaczyłem minifiżkę topless) zakładania stanika z gumki i plate'ów tudzież technicowych kulek, ale jest regulamin... W każdym razie dość trudna czynność ;)
I w ogóle cieszę się, że spodobały się Wam detale. Myślałem jeszcze nad atlasem, ale dałem sobie spokój, przynajmniej w tej pracy, bo fachowcy i tak mnie wykończyli nieco.
Ławka zaś była punktem honoru, grucha została objaśniona (w razie czego, po to są dodatkowe focie ;) No proszę, i nawet ceracie się dostało :)
Ostatnio zmieniony 2011-06-20, 22:21 przez Drumleg, łącznie zmieniany 1 raz.
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#13 Post autor: Bobofrutx »

Świetne :D Uśmiałem się czytając opis. Bananowe nogi bardzo mi się spodobały. A po za tym widzę tu mnóstwo fajnych detali.
Ostatnio zmieniony 2011-06-22, 21:44 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#14 Post autor: Drumleg »

Dzięki, Bobo :) Bananowe nogi, usta jak maliny - myślę, że trzeba będzie spróbować pójść tym tropem, który wzmiankował też Dr.Ops i stworzyć jakąś bananową "Sprawę dla reportera", a raczej Panią Redaktor/Reporter ;) Banany to zaiste inspirujące owoce.
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

ODPOWIEDZ