[MOC] Trimaran

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#16 Post autor: Sariel »

Miał, ale i tak pryskał wodą wszędzie naokoło.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#17 Post autor: zgrredek »

Świat staje na głowie!
W temacie naczelnego technicowca na temat technicowego modelu nie wypowiedział się żaden technicowiec.

Awatar użytkownika
Waler
VIP
Posty: 768
Rejestracja: 2010-09-08, 21:42
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
brickshelf: waler
Kontakt:

 

#18 Post autor: Waler »

zgrredek pisze:W temacie naczelnego technicowca na temat technicowego modelu nie wypowiedział się żaden technicowiec.
No to ja będę pierwszy...

Sariel, generalnie to możesz zrobić jakiś parowiec z wielkimi dwoma wodnymi kołami. Jeżeli nie będzie super szybki i super zwrotny to nikt Ci tego nie zarzuci, bo oryginalnie te statki pływały powoli i majestatycznie. Do tego nie potrzeba multum zębatek i osiek wystarczy przyczepić po jednym Mediumie z redukcją 8:40 (lub mniejszą jak ma szybciej pływać) na jedno koło i powinno działać.
Generalnie jak zawsze - model bardzo fajny.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#19 Post autor: Bobofrutx »

zgrredek pisze:Świat staje na głowie!
W temacie naczelnego technicowca na temat technicowego modelu nie wypowiedział się żaden technicowiec.
Ja po części nim chyba jestem ;P Ale żadnej rzeczowej uwagi nie wniosłem, to prawda :P
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#20 Post autor: PatrykZ »

Nie widziałem, ale postaram się nadrobić :-)

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#21 Post autor: TT »

Paweł coraz lepsze te Twoje łodzie.
Grzesiek i Maniek uruchamiają niedługo cross country, a Ty pomyśl o zawodach łodzi :-)
Zrobimy potem triatlon w Szczęśliwicach: truck trial, cross country i "pirates of the caribbean competition".
Sariel pisze:BTW, okazuje się że temat łodzi wyłącznie z klocków mają całkiem nieźle rozpracowany na Brickworldzie. Niektóre mają koła łopatkowe i całkiem nieźle śmigają, inne zaskakują kreatywnością, jest np. coś w rodzaju pływającego czołgu:
Co do kół łopatkowych to mówiłem już o nich od dawna, że będą o niebo lepsze od śrub LEGO. Nie dowierzaliście, a teraz macie naprawdę solidny dowód.
Teraz nie pozostaje mi już nic innego jak tylko dorwać gdzieś na allegro dwie puszki po bioniclach na kadłuby i zrobić moją łajbę.
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#22 Post autor: eric trax »

Kurcze ciekawie to zaczyna wyglądać. Też mam ochotę na zbudowanie łodzi ale w wielu względów projekt zarzuciłem. Kto wie jednak co w przyszłym roku...
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

ODPOWIEDZ