[MOC] Wielka Magiczna Lego-Kula Wszystkiego z Magiem

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

[MOC] Wielka Magiczna Lego-Kula Wszystkiego z Magiem

#1 Post autor: Der »

Obrazek

Gdy zderzy się wielka magiczna moc abstrakcji umysłu ludzkiego... wraz z wielką magiczną mocą piękna klocków Lego... może czasem powstać Wielka Magiczna Kula Wszystkiego z Magiem Pośrodku. W abstrakcyjnej teorii, wszystko dookoła maga, jest pokazem jego mocy... wszystkim, co w tym momencie jest na jego usługach i prawdopodobnie tworzy rodzaj tarczy wokół niego. Ale nie ma tutaj miejsca na zbędne historie. Cała budowla miała być próbą ukazania możliwości magii i piękna świata klocków Lego - różnorodności i bogactwa, które można odnaleźć w plastiku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
It's a kind of magic... by derspace, on Flickr
Ostatnio zmieniony 2011-07-17, 12:22 przez Der, łącznie zmieniany 1 raz.
<cisza>
Słyszysz?

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#2 Post autor: Toltomeja »

Od paru lat na próżno odpędzam od siebie pomysł podobny do twojego - chcę wykorzystać w jednym nieprzyzwoicie dziwacznym MOCu wszystkie swoje klocki. Celem byłoby osiągnięcie wysokości pokoju i dotarcie do sufitu, no i żeby jakoś porządnie to wyglądało... Czemu odpędzam? Słabo mi się robi jak pomyślę o sortowaniu tego do niezliczonych ilości pudełeczek i szufladek.
Wracając do twojej kuli, doszukiwałem się sensu, ale przestałem jak zobaczyłem psa do góry nogami. Dosłownie. Tak dziwne, że aż fajne.

Awatar użytkownika
Qbrick
Posty: 38
Rejestracja: 2011-07-05, 23:19
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: kszaki

 

#3 Post autor: Qbrick »

Szalone !!! ale urok ma :) Ciekawe jak to przyjmą "starzy wyjadacze". Brawa za odwagę :)

rh

#4 Post autor: rh »

Że tak powiem ... weź to na integrację 5 sierpnia. Ja na zdjęciach nic nie widzę poza jedną wielką masą różnokolorowych klocków :D Na żywo to może być całkiem fajne, na zdjęciu - efekt bełta.
Ostatnio zmieniony 2011-07-18, 21:41 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

Ja starym wyjadaczem wprawdzie nie jestem ale dorzucę swoje trzy grosze. Rzeczywiście widać różnorodność, magię i przede wszystkim radość bijącą z tej pracy ale sensu w niej nie potrafię odnaleźć... Ale nie traktuj tego jako krytykę :)
...na mieście już ćwierkają wróble... &#128038;&#128038;&#128038;
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Nexus 7

#6 Post autor: Nexus 7 »

Der pisze:Cała budowla miała być próbą ukazania możliwości magii i piękna świata klocków Lego - różnorodności i bogactwa, które można odnaleźć w plastiku.
Chyba jednak nie wyszlo. Tego typu konstrukcje sa niezwykle trudne, pokazanie chaosu w sposob atrakcyjny to duze wyzwanie.

Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

#7 Post autor: Der »

Dziękuję za komentarze. :) Cóz. To 5 jest integracja w Krk? :> Przyniosę, a co mi tam. xD :)
Ostatnio zmieniony 2011-07-18, 22:32 przez Der, łącznie zmieniany 1 raz.
<cisza>
Słyszysz?

the oneman

#8 Post autor: the oneman »

Haha, rzeczywiscie szalony pomysl. Tez mam taki podobny, co mi chodzi po glowie od dluzszego czasu; z taka roznica, ze ja bym chcial taka "kule wszystkiego" zrobic jako wnetrze jakiegos duzego demona w czarnym plaszczu :P

ODPOWIEDZ