[MOC] Stachan 500 - B(t)T etap 2

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Stachan 500 - B(t)T etap 2

#1 Post autor: crises »

- Ojczyzna Was potrzebuje, Obywatelu. - Pierwsza Sekretarz zatroskanym, acz stanowczym głosem zwróciła się do Tadeusza Janickiego.

Był początek maja 1956 roku. Inżynier i jego niespodziewany gość - Pierwsza Sekretarz Partii Władysława Gomułka siedzieli w biurze inżyniera.

- Odbudowa kraju nie idzie po myśli partii. - kontynuowała przewodnicząca Partii. Brakuje rąk do pracy, a Ci którzy pracują są mało wydajni. Potrzeba nam maszyny, która zastąpi spracowane robotnicze ręce. Maszyny wielofunkcyjnej, samodzielnej, łatwej w utrzymaniu. Maszyny, która będzie potrafiła wykonywać prace najcięższe, ale i te proste. Dlatego właśnie jesteście nam potrzebni.
- Doskonale Was rozumiem. - przytaknął Tadeusz. To była jedyna odpowiedź, która przyszła mu do głowy. Większość jego myśli była tymczasem gdzie indziej. Planowała, rysowała, wyliczała. W umyśle Tadeusza powstawał robot.

We wrześniu 1956 roku Tadeusz i Pierwsza Sekretarz spotkali się ponownie. Tym razem był z nimi jeszcze ktoś - wielofunkcyjny robot do zadań wszelakich - Stachan 500.

Obrazek

Zdjęcie powyżej prezentuje Stachana w wersji "hydraulik". Robot posiada obowiązkowy moduł sterujący - "beret z antenką" oraz moduł paliwowy - "nadpalony pet".

To tyle. Konkurs już mnie zabija.
Pozdrawiam,
crises

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#2 Post autor: zgrredek »

Zastrzeliłeś mnie tym beretem z antenką, petem i kluczem nastawnym!
Tow. Gomułka wygląda jak Mao.

Awatar użytkownika
jerryp
Posty: 226
Rejestracja: 2011-01-16, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: jerryp

 

#3 Post autor: jerryp »

Słodkie ma paluszki w rękach, berecik z antenką i ten pet. Cały jest taki sympatyczny. Bardzo mi się spodobał Stachan chociaż nie przepadam za robotami. Rewelacja. Masz mój głos.

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#4 Post autor: misiek »

Głową zabiłeś konkurencje. Patrząc na klucz, to normalnie Paryż. I ta instrukcja BHP albo PPoż :)

Potrzebne są dalsze etapy??
FREE HUGS :D

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Aby nie byl czerwony, to byl by kapitalny. Przerobilem sobie zdjecie na czarno bialo. O wiele lepiej mi sie patrzy :D...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

crises

#6 Post autor: crises »

zgrredek pisze:Tow. Gomułka wygląda jak Mao.
Pewnie nam ją w darze bracia Chińczycy podesłali.
jerryp pisze:Słodkie ma paluszki w rękach, berecik z antenką i ten pet. Cały jest taki sympatyczny. Bardzo mi się spodobał Stachan chociaż nie przepadam za robotami. Rewelacja.
Cieszę się. Chciałem, żeby wyraz jego twarzy był taki "swojsko-przyjacielski" no i chyba się udało.
misiek pisze:I ta instrukcja BHP albo PPoż :)
PPoż.
Misterzumbi pisze:Aby nie byl czerwony, to byl by kapitalny. Przerobilem sobie zdjecie na czarno bialo. O wiele lepiej mi sie patrzy :D...
No i git. Klockowo mogłem tylko w czerwonym. To teraz chyba jest "prawie kapitalny"? Dla mnie bomba.

Fajnie, że Wam się podoba. Nie rozbieram go. Może się przyda w kolejnym etapie.

Awatar użytkownika
Dr.Green
Posty: 69
Rejestracja: 2011-08-17, 21:42
Lokalizacja: z komputera :)

#7 Post autor: Dr.Green »

Szacunek :) Robot jest rozbrajajacy w calym tego slowa znaczeniu :) i ten "menelski" wyraz twarzy :)

MOJE GRATULACJE :)
Dr.Green

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#8 Post autor: Ciamek »

Rewelacja! : o)
Berecik jest rozbrajający.
Klucz też świetny.
Zdrufko, Ciamek

Mrutek

#9 Post autor: Mrutek »

Robot zaje... niesamowity. Zapewne zasilany czystym alkoholem.
Pomyśl jak mu zrobić kilkudniowy zarost ;)
Misterzumbi ma rację - jakieś drelichowe kolory byłyby lepsze. ale i tak jest super. Nie rozbieraj go i koniecznie przynieś na kolejna integrację.

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#10 Post autor: Methos »

Cóż ... podpisze się pod wcześniejszymi achh'ami ochh'ami. Bardzo luzacki robot.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#11 Post autor: Sorrow »

Nie mogę przestać się uśmiechać:D
Nie sądziłam, że ktoś (coś) w berecie z antenką i petem w zębach może być takim rozkoszniakiem. Najrozkoszniejsze ma paluszki.
No i oczywiście dobra historia i wszystko drobiazgowo dopracowane (instrukcja!). Gratulacje, tow. crises!
Aha, też bym wolała kolory drelichowe, ale czerwony jest bardziej socjalistyczny, nie?

kris kelvin

#12 Post autor: kris kelvin »

Piękne :)
Ten pet ten beret.
Oczywiście że czerwony, czarny byłby do bani.

crises

#13 Post autor: crises »

Teddy303 pisze:i ten "menelski" wyraz twarzy :)
Może tego na zdjęciu nie widać, ale nos jest z ciemnoczerwonego serka zrobiony. Przez chwilę był nawet fioletowy, ale został buraczano-czerwony. Wpisuje się w specyficzne "fizis" osobnika.
Mrutek pisze:Zapewne zasilany czystym alkoholem.
Spiryt rektyfikowany. Czasem paliwo pośledniej jakości. Wino z patyka.
Mrutek pisze:Nie rozbieraj go i koniecznie przynieś na kolejna integrację.
Ok, napije się z nami.
Sorrow pisze:i wszystko drobiazgowo dopracowane (instrukcja!).
W MOCu, który czeka na prezentację jest więcej tego typu naklejek. To swego rodzaju "zapowiedź".
Sorrow pisze:Aha, też bym wolała kolory drelichowe, ale czerwony jest bardziej socjalistyczny, nie?
Oczywiście. Jedyny słuszny kolor partii.

Z robotniczym pozdrowieniem, udaję się na odcinek, budować wspólne dobro :-)

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#14 Post autor: Innos »

Już prawie wszystkie świetne detale zostały wielokrotnie wychwalone, więc żeby nie powtarzać, (mój faworyt to klucz francuski, zaraz za nim pet) to jeszcze tylko dodam, że na tej "zmenelonej" twarzy godny podkreślenia jest też charakterystyczny dla wschodnich stachanowców czerwony nos, czerwieńszy nawet od reszty czerwonego ciała. Tadeusz się postarał, brawo!
EDIT: o, nie widziałem, że już sam autor to podkreślił. Buraczano-kartoflany nos jest bardzo patriotyczny, za to kolejny plus.
Ostatnio zmieniony 2011-10-27, 11:38 przez Innos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

hmm

#15 Post autor: bartek_mi »

Doskonały model, świetne poczucie humoru.

Do tego idealna fotka (+obróbka) - tak to powinno wyglądać.

ODPOWIEDZ