[MOC] [MOC]? Piękni panowie

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

[MOC] [MOC]? Piękni panowie

#1 Post autor: Sorrow »

Robię miniaturkę na konkurs na EB i potrzebowałam do niej parę scustomizowanych drobiazgów, m.in. okładki gazet. Strasznie lubię grzebać przy takich pierdółkach, które później ledwo widać:]



Obrazek
Flickr

Kris już mi powiedział, że AC Milan jest passé, ale trudno, bohater mojej miniaturki kocha ich bezgranicznie. Obrazek wyląduje na kaflu 2x4 lub solo, tzn. bez kafla.

Obrazek
Flickr

Z kolei tym obrazkiem okleję książeczkę-miniaturkę "Moje Prawa Podstawowe w UE" - dlatego jest taki duży. A oklejona książeczka będzie robić za podstawkę dla minifiga.
Okładka miała z jednej strony wyglądać godnie i ascetycznie, a z drugiej - głupawo i w stylu "jacykowowym". Wyszło?
Ostatnio zmieniony 2011-11-10, 17:09 przez Sorrow, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#2 Post autor: 3dom »

Byłoby dużo lepiej jakbyś zrobiła Marcę i tego pana wraz z kolegami ;) Ale ogólnie bardzo fajne twory Ci wyszły.

Obrazek
Sorrow pisze: Okładka miała z jednej strony wyglądać godnie i scetycznie, a z drugiej - głupawo i w stylu "jacykowowym". Wyszło?
To Jacykow ma taką klatę? :P Dobrze, że figi głosu nie mają i ten nie skrzeczy jak protoplasta ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

kris kelvin

Re: [MOC]? Piękni panowie

#3 Post autor: kris kelvin »

Sorrow pisze: Kris już mi powiedział, że AC Milan jest passé, ale trudno, bohater mojej miniaturki kocha ich bezgranicznie. Obrazek wyląduje na kaflu 2x4 lub solo, tzn. bez kafla.
Passe. Prawdziwy klub to AS Roma a nie AC Bunga Bunga. Aczkolwiek mam sentyment do Marco van Bastena więc i ten Milan jakoś ujdzie.
Kurde, a pamiętacie finał z Liverpoolem? 0:3 do przerwy, z baru wychodzi grupa kibiców, idą do buka i obstawiają zwycięstwo Liverpoolu. I WYGRYWAJĄ!!!
Kiedyś to byli kibice, nie to co teraz :(
Albo Arsenal...
Sorrow pisze: Okładka miała z jednej strony wyglądać godnie i scetycznie, a z drugiej - głupawo i w stylu "jacykowowym". Wyszło?
Faktycznie wyszło scetycznie. Fajne słowo, muszę zapamiętać. Jako świeżo upieczonemu hipsterowi na pewno się przyda. Dzięki :)

Przy okazji najpiękniejszy gol w historii i chyba najlepszy komentarz :D

http://www.youtube.com/watch?v=XsZkCFoqSBs

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#4 Post autor: Sorrow »

3dom pisze:To Jacykow ma taką klatę? :P
Nie sądzę. Ale lubi panów... znaczy się modeli z taką klatą;]
kris kelvin pisze:Faktycznie wyszło scetycznie. Fajne słowo, muszę zapamiętać. Jako świeżo upieczonemu hipsterowi na pewno się przyda. Dzięki :)
Prawda? Też się cieszę ze słowa "scetycznie", chyba zacznę je upowszechniać.
We wtorek zapomniałam Ci powiedzieć, że wyglądasz hipstersko. Ale widzę, że masz świadomość swojego hipsterswa, ufff:)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

kris kelvin pisze:Przy okazji najpiękniejszy gol w historii i chyba najlepszy komentarz :D

http://www.youtube.com/watch?v=XsZkCFoqSBs
Ładną piłkę grali Holendrzy na tamtym turnieju, szkoda, że polegli z Brazylią (+ z Chorwacją o 3. miejsce). Bramka piękna ale w moim osobistym rankingu wyżej jest chociażby to trafienie: http://www.youtube.com/watch?v=iaQhF-523As :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Wyszło bardzo fajnie. To drugie zwłaszcza. Ten różowy wachlarz na czarno-białym zdjęciu świetny.
Co do klubów piłkarskich to nie mam pojęcia który jest passe, a który nie, bo gdyby któregoś pięknego dnia piłka nożna przestała istnieć to nawet bym tego faktu nie zauważył.

Noo... Może wzbudziłoby moje zainteresowanie, że z dnia na dzień tak gwałtownie wzrosło bezrobocie na całym świecie.

Co pewnie wywołałoby wielki światowy kryzys gospodarczy, więc może lepiej niech już ta piłka nożna będzie sobie dalej jak jest.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#7 Post autor: PatrykZ »

Świetne customy, świetne plakaty. Jacyków rewelacyjny :-)

ODPOWIEDZ