[MOC] Robot ratunkowy

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Killy

[MOC] Robot ratunkowy

#1 Post autor: Killy »

Konstruktorom tego robota ratunkowego przyświecała idea wielozadaniowości, dlatego wyposażyli swoje dzieło w masę przydatnego (mniej lub bardziej) sprzętu.

Tak narodził się KK006:

Obrazek


zwany "panem Magnesem":

Obrazek

gdyby tak zdjąć z niego wszystkie klamoty:

Obrazek



Pan Magnes najbardziej lubi piłować:
Obrazek

świnki? (gościnnie Bebop. brawa!):
Obrazek

nigdy w życiu! w końcu to robot ratunkowy. Bardzo porządny typ:
Obrazek

najnowsza edycja KK006 posiada na wyposażeniu nowy palnik plazmowy:
Obrazek

pi, pi, pik, bzZZtt:
Obrazek



FLICKR

ps Podziękowania dla szarkima za "FAQ początkującego AFOLa - wstawianie zdjęć do postów". Bardzo mi pomógł Twój artykuł :)
Ostatnio zmieniony 2011-11-12, 13:07 przez Killy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#2 Post autor: Aeryn »

Hah, uśmiałem się z tego zdjęcia, na którym robot bierze zamach na świnkę ;) Biedny prosiaczek. Poza tym bardzo mi się podoba, że można robota "rozebrać" z części. Fotka na której, jak rozumiem wsparł swoje mechaniczne ramiona o swoje równie mechaniczne biodra też jest świetna. I ten znak drogowy z tyłu! Pomysłowa praca.
Ostatnio zmieniony 2011-11-12, 21:44 przez Aeryn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: Jantin »

Pierwsze wrażenie: Kolorowy niezborny chaos. Dopiero, jak zobaczyłem robota z akcesoriami rozłożonymi dookoła, zrozumiałem koncepcję i doceniłem wykonanie. Robocik jest zbudowany w stylu "retro", migające czerwone oko, surowa kolorystyka, stalowe ramiona, nie żadne tam nanobzdury i gładkie pancerze :D Intryguje mnie też, czy obwieszony swoim rynsztunkiem stoi stabilnie, czy po ustawieniu trzeba uważać na oddech?

Killy

#4 Post autor: Killy »

Lubię nanobzdury i gładkie pancerze, ale takie złomowate retro mnie w lego bardziej pociąga :)

Robocik stoi całkiem stabilnie. Krótkie nogi i sprzęt wiszący po bokach sprawiają, że środek ciężkości trzyma się nisko. Zresztą nawet bez tego jest dobrze - np z piłą stoi bezproblemowo.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#5 Post autor: tomey »

Ładne i kolorowe. Przypomina mi nieco roboty ze śmietniska z "Pana Kleksa w kosmosie". Aż dziw że to się wszystko trzyma hehe:p.
37236809 nowe gadu:)

ODPOWIEDZ