[MOC] Wiejska kuźnia

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Pavlo

[MOC] Wiejska kuźnia

#1 Post autor: Pavlo »

Witam,

chciałbym zaprezentować swojego pierwszego MOCa zbudowanego po długiej przerwie. Jest to kuźnia znajdująca się na obrzeżach wioski. Kuźnie postanowiłem zbudować po nabyciu ostatniego kalendarza adwentowego Castle w którym znajdowała się wspaniała minifigurka kowala. Najpierw chciałem zbudować sam warsztat ale w końcu dodawałem i dodawałem, aż w końcu powstało to co powstało. Jestem w miarę zadowolony z wyniku mojej pracy ale proszę o komentarze bo wiadomo, że zawsze można coś poprawić.

Link do galerii BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=491620

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

PS. Zdjęcia może nie są super jakości ale uwierzcie mi, że się starałem.
Ostatnio zmieniony 2011-12-18, 23:54 przez Pavlo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#2 Post autor: bart »

Twój MOC mi się podoba. Zakątek z zagrodą dla świń i drzewem (po czerwonych owocach wnioskuję, że to jabłonka) jest w moim odczuciu wprost uroczy. Jeśli miałbym się czegokolwiek czepiać "na siłę" to jedyną moją sugestią byłoby pewne wydłużenie i rozszerzenie podstawy tak aby zabudować ten staw ze stojącą wodą. Wtedy study będące pod niebieskimi klockami imitującymi wodę byłyby niewidoczne.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ciamek »

Mocyk całkiem fajny, ale brakuje mi całościowego ujęcia "3/4".
Mógłbyś do CCC zgłosić.
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Scarecrow
Posty: 74
Rejestracja: 2011-06-06, 22:23
Lokalizacja: From Nowhere

#4 Post autor: Scarecrow »

Bombowa kuźnia. Widać w niej wiele interesujących szczegółów. Fajnie wygląda doniczka z kwiatkiem.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#5 Post autor: V1 »

Ładny ten duży domek, ładna frontowa ściana małego. Ładny rozlatujący się płot i koryto z wodą. W ogóle ładne toto. W sumie tylko drobne szczegóły do dopracowania. I zdjęcia :)
\/1 ______________

Pavlo

#6 Post autor: Pavlo »

Dziękuję za komentarze. Mam nadzieję , że będę mógł pochwalić się jeszcze nie jednym MOCykiem. A co do CCC, mam kilka ciekawych pomysłów lecz chyba zabraknie mi na nie czasu , postaram sie wystartować przyszłym roku.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#7 Post autor: Innos »

Bardzo ciekawy castlowy MOC, widać, że jest dobrze przemyślany i dopracowany w szczegółach, co do idei to taka trochę miniatura dzieła Derfela Cadarna linkowanego ostatnio w "Ciekawych Konstrukcjach" :). Co prawda w CCC w tym roku wiejska kuźnia pasuje tylko do jak zwykle najbardziej obleganej kategorii Miscellaneous, ale mimo wszystko warto, żebyś to zgłosił, bo praca jak najbardziej jest udana.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#8 Post autor: eric trax »

Ciamek pisze:Mocyk całkiem fajny, ale brakuje mi całościowego ujęcia "3/4".
O tym samym pomyślałem :)
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

ODPOWIEDZ