[WIP] USC Eta-2 Actis

Mindstorms, WeDo, Lego Digital Desinger, Stud.io

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

[WIP] USC Eta-2 Actis

#1 Post autor: Paweł »

Na wstępie chciałbym dodać, że od mojej ostatniej obecności pewnie dużo na forum się zmieniło, nie jestem w stanie tak szybko tego ogarnąć, więc za ewentualne błędy i naruszenia jakichkolwiek zasad przepraszam i po zwróceniu uwagi postaram się to zmienić

No dobra, do tematu! Zaczęło się od odbudowania wszystkich zestawów, oraz zakupienia nowego X-winga - na podstawce naprawdę robi wrażenie swoimi rozmiarami i dbałością o szczegóły. Potem zobaczyłem na allegro coś znajomego - Prom Imperialny stworzony przez Dmaca. Więc pojawiła się myśl - "Czemu by nie zrobić czegoś swojego w tak dużej skali?". Zaczęło się od przypominania sobie wszelkich myśliwców z sagi SW. Myślałem nad B-wingiem, ale póki co daruje go sobie. I nagle pomyślałem o myśliwcu Anakina z III części sagi:
Obrazek

Z racji małej ilości "surowca" postanowiłem pobudować w MLCadzie. Mam nadzieję, że wytrwam do końca, kiedyś kupie części i wszystko będzie sobie ładnie stało na półeczce. Póki co zastanawiam się na rozwiązaniami technicznymi, np. w jaki sposób zamontować panele chłodzące. Oto efekty mojej dotychczasowej pracy :)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-03-06, 10:30 przez Paweł, łącznie zmieniany 2 razy.
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#2 Post autor: 3dom »

Zalążek skrzydła wygląda obiecująco. Oby starczyło Ci wytrwałości, zwłaszcza przy odwzorowaniu kabiny, która pewnie będzie największym wyzwaniem.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ