6394 Metro Park and Service Tower

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
spider44
Posty: 200
Rejestracja: 2012-02-20, 22:05
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: spider3344
Kontakt:

 

#16 Post autor: spider44 »

rh pisze:Chyba taniej by wyszło po prostu skompletować sobie elementy. Mnóstwo z nich to podstawowe bricki czy płytki.
To nie takie proste. Próbowałem skompletować drugi taki sam zestaw. To prawda części podstawowe są łatwo dostępne i tanie, ale jeśli chodzi o części specjalne i unikatowe to już kolorowo nie jest. Są one ciężko dostępne a jeśli już są to ich ceny potrafią skutecznie odstraszyć: przykładowo element 202 od windy w kolorze niebieskim kosztuje w granicach 30-40zł.
szubi81 pisze:a tak ma marginesie czy masz go wystawionego na allegro bo widzę że te same zdjęcia link
Dokładnie tak jak mówisz. Niestety nadeszły chwilę że muszę się rozstać z częścią mojej kolekcji. Ot ciężkie życie studenta :)
Ostatnio zmieniony 2012-03-08, 23:04 przez spider44, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#17 Post autor: Sorrow »

Mmmm genialny zestaw! Nawet dziś bym się nim pobawiła. Mało tego, gdyby wyszła jego współczesna wersja, to ze względu na pudełko i tak wzdychałabym do tej starej.

Czytałam kiedyś recenzję tego zestawu chyba na EB i pamiętam, że recenzent wspominał, że najbardziej lubił bawić się w trzęsienie ziemi - autka wyskakiwały wtedy w powietrze, a piętrowy parking się zawalał, ach;D

czarny

#18 Post autor: czarny »

Na pewno jest to zestaw,który warto mieć w swojej kolekcji:)

rh

#19 Post autor: rh »

spider44 pisze:przykładowo element 202 od windy w kolorze niebieskim kosztuje w granicach 30-40zł.
Ekhem ... http://www.bricklink.com/catalogPG.asp?P=2426&colorID=7 - jakoś tu widzę całość za 2 zł ;) Pamiętaj, że niektóre elementy dużo łatwiej kupić na BL jako całość niż jako poszczególne składowe.

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#20 Post autor: Darkelmo »

Znów udana recenzja. Zawsze marzyłem o tym zestawie. Bawialnosć jego jest przeogromna a prostota zestawu powala. Szkoda, że go sprzedajesz i opuszcza Twoja kolekcję.

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#21 Post autor: Bartex0805 »

Zestaw super no i posiada jedyny jak dla mnie słuszny model motoru, jak wiele zestawów z tamtych lat.

ODPOWIEDZ