[MOC] Lego Kingdoms: Tron króla

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pikeman
Posty: 31
Rejestracja: 2011-03-29, 20:36
Lokalizacja: Brzesko
brickshelf: karold
Kontakt:

 

[MOC] Lego Kingdoms: Tron króla

#1 Post autor: pikeman »

Oto mój model alternatywny zestawu 7188 "Atak na królewski powóz" z serii Kingdoms. W tym zestawie występuje tyle białych elementów, że nie mogłem zbudować niczego innego jak... tronu. ;) Zapraszam:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mój model jak widać lub nie posiada zamontowaną pułapkę na niechcianych intruzów.

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Darkelmo »

Bardzo lubię Moce z jednego zestawu. Trudniej je zrobić bo ograniczają nas klocki ilość i różnorodność przez co czepianie się (budowli i kolorystyki) lub wytykanie Ci pewnych rzeczy byłoby śmieszne z mojej strony:P. Jedynie co to brakuje mi podramienników gdyż, przez to wygląda to tak jaby król siedział na skale i czy mechanizm dosięgnie chociaż głowy ludzika który postanowiłby zrzucicć obecnego króla z tronu?

Awatar użytkownika
pikeman
Posty: 31
Rejestracja: 2011-03-29, 20:36
Lokalizacja: Brzesko
brickshelf: karold
Kontakt:

 

#3 Post autor: pikeman »

Darkelmo pisze:Bardzo lubię Moce z jednego zestawu. Trudniej je zrobić bo ograniczają nas klocki ilość i różnorodność
Ja też lubię i chyba w dzieciństwie zawsze kiedy dostawałem jakiś zestaw sporo się bawiłem w jego przebudowywanie. Teraz i tak mam raczej za mało klocków na jakieś poważniejsze modele, a przynajmniej kilka razy już mi ich brakowało.
Darkelmo pisze: Jedynie co to brakuje mi podramienników gdyż, przez to wygląda to tak jaby król siedział na skale
Ale wiesz, że ten tron to muszla klozetowa? :)
Darkelmo pisze:czy mechanizm dosięgnie chociaż głowy ludzika który postanowiłby zrzucicć obecnego króla z tronu?
Dobre pytanie, chyba o tym nie pomyślałem kiedy go budowałem. Model jest już dawno rozebrany, ale nie wygląda na to, żeby topory sięgały ludzikom do głowy.
Ostatnio zmieniony 2012-03-18, 18:50 przez pikeman, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#4 Post autor: Toltomeja »

Całkiem ładne, szczególnie jak na wykonane z tak ograniczonej ilości klocków. No i z poczuciem humoru, tak jak lubię. Jednak na to, o jaki tron chodzi wpadłem dopiero po zobaczeniu tajemniczej białej rolki... Może byłoby to bardziej czytelne, jakby nie było schodków?
Współczuję klientom, którzy postanowią zakłócić królowi spokój w Kąciku Dumania...

ODPOWIEDZ