[MOC] Alien

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Smok
Posty: 46
Rejestracja: 2011-01-06, 00:13
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Smok

 

[MOC] Alien

#1 Post autor: Smok »

Wiadomo czym inspirowane ;-).

Obrazek

Wersja kolorowa dostępna tutaj.

Pozdrawiam
Smok

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jagoda »

GENIALNE!!! Kiedyś miałam zamiar zrobienie podobnej scenki, ale nie mogłam wymyślić, jak przedstawić Obcego.. No nie wpadłabym ;)

Jedno co bym poprawiła, to tylko wykafelkowanie podłogi, żeby tych studów nie było widać :)

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 46
Rejestracja: 2011-01-06, 00:13
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Smok

 

#3 Post autor: Smok »

Dzięki :)
Wiem, że kafelki wyglądałyby lepiej, ale nie mogłem się oprzeć pokusie użycia minifigowych podstawek ;-)

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#4 Post autor: Kirysowaty »

Na początku nie zajarzyłem. Pierwsze skojarzenie - rzekoma sekcja zwłok w Roswell. Ale coś mi tu nie pasowało jedzonko, stroje minifigów, włosy "ufoludka"... No wiele rzeczy mi nie pasowało. Hmm. Leży sobie dziwny ludek z mechaniczną ręką. Co on tu robi? Wreszcie przyszło olśnienie. Niestety, chestburster wciąż wygląda jak jakiś element mechaniczy. Figurki też dobrałbym lepsze. Pani dać inną twarz, podmienić fryzurkę na taką samą w kolorze tan i już wykapana Lambert. Panu po lewej dać czarne włosy i zarost - mamy kapitana Dallasa.
Ostatnio zmieniony 2012-04-01, 21:38 przez Kirysowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#5 Post autor: Hegemon »

Ta dziwna ręka za pierwszym razem skojarzyła mi się z filmem Dystrykt 9. Tylko otoczenie mi nie pasowało. Potem dopiero wpadłem na Obcego. :)
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: Darkelmo »

Moje skojarzenie od razu z Obcym. Pomysł niesamowity. Za każdym razem, zastanawiajac się jak można to przedstawic w głowie pojawiała się myśl, że bez przedziurawienia korpusu się nie da:) a Ty udowodniłeś, że się da i to w jakim stylu.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#7 Post autor: GrublukTheGrim »

Właśnie. Ta najtrudniejsza część, czyli mały obcy, wyszła tu bardzo pomysłowo i... umownie, czyli tak jak w Lego być powinno. Dobranie figurek to już rzecz gustu. Dla mnie bardzo w porządku.

Majcherek

#8 Post autor: Majcherek »

Jestem fanem filmów o obcym ( w szczególności pierwsza i druga część), lecz do głowy by mi nie przyszło, żeby odtworzyć z niego jakąś scenę! Pomysł rewelacyjny. Czarnobiałe zdjęcia dodaje klimatu;) Jak dla mnie figurki są bardzo dobrze dobrane:). A wykonanie malutkiego obcego totalnie mnie zaskoczyło. Takie proste rozwiązanie, a daje super efekt:)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#9 Post autor: lugomina »

Swietna umownosc :)
Jako fanka Obcego pochwalam, lapa metalowego droida w sam raz na pyszczek rozkosznie syczącego malenstwa, jak w pysk strzelil!
Ostatnio zmieniony 2012-04-06, 05:40 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

ODPOWIEDZ