[MOC] Czarna Szpilka

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Aniela113

#16 Post autor: Aniela113 »

Bardzo podoba mi się za praca z racji tego, że całkowicie zasługuje na miano MOCy - tchniętej mocą, inspiracją w żyłach płynącą :-)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#17 Post autor: 3dom »

...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#18 Post autor: blizzard »

Woot,ale fajnie :D
Dzięki 3dom za info
------
tylko u nich w poście link odsyła do nas,ale do liebherra :P
Ostatnio zmieniony 2012-04-02, 15:07 przez blizzard, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Waler
VIP
Posty: 768
Rejestracja: 2010-09-08, 21:42
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
brickshelf: waler
Kontakt:

 

#19 Post autor: Waler »

blizzard pisze:tylko u nich w poście link odsyła do nas,ale do liebherra :P
Niestety każdy post pochodzący z LugPol-u który umieszczą ma link prowadzący do tego samego MOC-a. To już nie pierwszy ani drugi raz.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#20 Post autor: legosamigos »

Witam serdecznie!

Piękne arcydzieło. Naprawdę gratuluję pomysłu. Tak z ciekawości zapytam ile zajęło zaprojektowanie takiego bucika i ile części Blizzard zużyłeś na te czółenko? Szkoda tylko, że tylko 1 bucik. Lepiej byłoby zrobić parkę :) A to lewy czy prawy bucik? ;) Może następnym razem będą np. sandałki lub kozaki na szpilce?
3dom pisze:Gratuluję pomysłu na MOCa. Jaki to rozmiar? ;) Od razu widać co to ma być i kształtem szpilkę przypomina. Jedynie wywaliłbym te 2 cienkie lifty 1x2 z końcówki szpilki (obcasa?)...
Może faktycznie szpecą te 2 lifty, ale wtedy bucik pewnie byłby mniej stabilny i mógłby się obalić
I nie tylko :)
http://www.forum.high-heels.com.pl/inde ... 3#msg10583

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#21 Post autor: blizzard »

legosamigos pisze: Tak z ciekawości zapytam ile zajęło zaprojektowanie takiego bucika i ile części Blizzard zużyłeś na te czółenko?
Całość od pomysłu "nudzi mi się, zrobię buta" do skończenia (oficjalny koniec - strzelenie fotek) to było mniej więcej 2h.
Jedno gruntowne przebudowanie było, bo nie podobało mi się wnętrze i chciałem by było miejsce na fikcyjną stopę.
Części w ilości - nie wiem naprawdę. Z czego? Z zestawu 8081 oraz 8432 (czarne gięte rurki). Dlatego też nie mogłem zrobić bucika do pary - nie było rurek.
legosamigos pisze:Może faktycznie szpecą te 2 lifty, ale wtedy bucik pewnie byłby mniej stabilny i mógłby się obalić
Specjalnie je dałem, bez nich właśnie wydawało mi się że jest za cienko na końcówce.

ODPOWIEDZ