[MOC] Remont

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

[MOC] Remont

#1 Post autor: Nexus 7 »

Remont rzecz jasna nie wyglada w ten sposob :-) Chcialem jednak pokazac jak najwiecej elementow, stad remont "od poczatku do konca". Na pare rzeczy nie starczylo miejsca, nie ma na przyklad hydraulika, ale i tak jest juz dosc tloczno.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Havoc

#2 Post autor: Havoc »

Ten wałek do malowania już gdzieś kiedyś widziałem, gniazdko jest świetne. Ale piła to chyba nie lego?

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#3 Post autor: SMIGOL »

Strasznie dużo się dzieje przy tym remoncie. Ale to dobrze... Zawinięty dywan (a raczej wykładzina) jest ekstra.
Ostatnio zmieniony 2012-04-15, 18:30 przez SMIGOL, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrutek

#4 Post autor: Mrutek »

Płyty, podłoga, malowanie, elektryk, wykładzina - wszystko naraz. Taki remont to tylko na wyspach ;)
Chociaż nie. Ostatnio widziałem, jak w pewnej duuużej firmie najpierw położono wykładzinę (dywanową), potem pomalowano ściany, potem wykuto i zamontowano drzwi, itd. Myślałem, że czasy misia minęły bezpowrotnie, ale nie.
Fajna scenka, pokazowa.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

Havoc pisze:Ten wałek do malowania już gdzieś kiedyś widziałem
Może tutaj? ;)

Bardzo schludna praca. Dobrze pokazany przekrój przez różne etapy wykańczania mieszkania.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
jerryp
Posty: 226
Rejestracja: 2011-01-16, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: jerryp

 

#6 Post autor: jerryp »

Bardzo fajna scenka. Jakbym oglądał swoje mieszkanie pół roku temu. Te wszystkie detale jak legary, deski, gniazdko, wykładzina i nie w pełni jeszcze pomalowana ściana są niesamowite.
Mrutek pisze:Płyty, podłoga, malowanie, elektryk, wykładzina w rolce - wszystko naraz. Taki remont to tylko na wyspach ;)(...)
Eee tam na wyspach. Nie dalej jak pół roku temu w ten sposób wykańczałem swoje mieszkanie. Miałem trzy miesiące na przeprowadzkę. Kiedy jedna ekipa robiła poprawki w łazience, druga malowała ściany, trzecia układała podłogi a w tym wszystkim przeszkadzał im mój tata który robił wszystkie meble i ja instalując lampy, sieć itp. Zdążyłem jakieś półtora tygodnia przed terminem. Oczywiście prawdziwy termin znałem tylko ja i żona. Reszta myślała że jest już spóźniona.

Gibon

#7 Post autor: Gibon »

Niezwykle dynamiczna scena, naprawdę dopracowane detale. Mój faworyt to zdecydowanie gniazdko elektryczne. Swoją drogą, te ściany są z karton-gipsu?

Awatar użytkownika
GabryS
Posty: 241
Rejestracja: 2012-04-14, 08:56
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: GabryS

 

#8 Post autor: GabryS »

Świetna scenka. Bardzo dynamiczna.
Pomysł z rozwijaną wykładziną bombowy, ale w moim odczuciu kolor jest taki trochę nijaki - jakiś dark red, albo coś w tym stylu chyba wyglądałoby lepiej.
Poza tym grzejnik i ceglana ściana rządzą ;)
Czekam na kolejne prace.
Za młody na LUGPol? -> Klub Młodych Fanów Lego zaprasza.
Blueprinty!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

Ładne, estetyczne mimo, że to remont:)
Tak przy okazji zastanawiam się czy grubość bocznych ścian na 2 bricki to nie będzie za dużo. Jak dostawi się do tego następny pokój z taką samą ścianą to wyjdzie 4.... Grubo. Nie lepiej zrobić standard na 1-go bricka tylko potem każdy weźmie na wystawę tyle kafli 2x2 DBG żeby starczyło na 1 ścianę.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#10 Post autor: Methos »

Bardzo ładna, zgrabna i ... zabawna. Malarz mnie powalił - brawo za tę część.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#11 Post autor: Sorrow »

To jedzie do Krakowa? Powiedz, że tak!

Awatar użytkownika
szubi81
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-01, 22:49
Lokalizacja: Reda
brickshelf: szubi81
Kontakt:

 

#12 Post autor: szubi81 »

Super pomysł, tylko nie ma brygadzisty :) a to takie nienaturalne.

Aniela113

#13 Post autor: Aniela113 »

Uważam, że elektryk i robotnik, którzy malują ściany przebija wszystko, nie mniej jednak całokształt pracy podoba mi się.
Ostatnio zmieniony 2012-04-15, 20:34 przez Aniela113, łącznie zmieniany 1 raz.

rh

#14 Post autor: rh »

Boskie! :)
Brakuje jeszcze tylko kogoś szlifującego połączenia między płytami gipsowymi ;) Gniazdko elektryczne mnie powaliło ...

Hippotam

#15 Post autor: Hippotam »

Bardzo fajne. Nie ma co konkurować, przerabiam mój remont na coś innego, na szczęście mam na co :)
Jedyna rzecz którą bym zmienił tutaj to dywan - szary kolor sprawia że nie załapałem od razu co to jest. Może dało by siezrobić go kolorowego? Nawet w paski?

Płyty karton-gips świetne.

ODPOWIEDZ