[MOC] Dres w wannie

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

[MOC] Dres w wannie

#1 Post autor: Sorrow »

Tym razem nie budowało mi się dobrze. Jak zwykle zaczęło się od minifiga - oczyma wyobraźni zobaczyłam mojego ulubionego dresiarza , jak podziwia w lustrze swoje wdzięki:
Obrazek
Późniejbył pomysł na dresy suszące się na sznurku i na suszarkę na wannie.
Naoglądałam się cudów mijaspera i myślałam, że ot tak machnę sobie pralkę, kibelek i inne takie. Po czym okazało się, że nie "ot tak" zupełnie nie chce mi wyjść. Namęczyłam się, moja pralka jest fuszerką w porównaniu z mijasperową pralką i generalnie straciłam serce do tej budowli. Może za jakiś czas coś poprawię, a póki co czekam na sugestie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tym razem nie zrobiłam nowych customów - reaktywowałam tylko stare "Cosmopolitan", bo zgaduję, że to dobra literatura kibelkowa.

Dochodzi pierwsza... to ja już może pójdę na imprezę:]

Jetboy

#2 Post autor: Jetboy »

Czad kibelek i pralka!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

Sorrow pisze:Tym razem nie budowało mi się dobrze
A ja uważam, że się coraz bardziej rozkręcasz. Wg mnie najlepszy pokój w Twoim wykonaniu. Niczego w nim nie brakuje.
Ostatnio zmieniony 2012-05-14, 06:27 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#4 Post autor: Sariel »

Interesujący motyw z suszarką tuż na krawędzi wanny. Czyżby to była ostatnia kąpiel dresiarza?

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#5 Post autor: zgrredek »

Nie wiem co Ty chcesz od tej pralki czy kibelka, przecież są świetne! Nie wiem jak ta pralka wygląda konstrukcyjnie, ale jakby dało radę dać pod drzwiczkami czarny czy ciemnoszary klocek, to może by wyglądało, że tam jest otwór?
Całość też jest świetna. Najbardziej podoba mi się pani z mokrą głową.
Nie podoba mi się za to wiszące pranie. Dresy od razu z rękawiczkami? Powinno wisieć do góry nogami i bez rączek! Daj normalny sznurek, a ludzikowe łapki udające spinacze akurat mieszczą się w torsach, tak jak np TU.

EDIT: Spróbuj jeszcze jak wyglądałby dresiarz przysypany białymi groszkami; czy wyglądałoby to jak piana?
Ostatnio zmieniony 2012-05-12, 07:07 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jerryp
Posty: 226
Rejestracja: 2011-01-16, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: jerryp

 

#6 Post autor: jerryp »

Też nie za bardzo rozumiem Twojego marudzenia. Przecież to jest bardzo udana miniaturka.
Bardzo podobają mi się takie dodatki jak suszarka dywanik przed umywalką i wanną. Kibelek też jest bardzo dobry. Nie wiem czemu się czepiasz bardzo udanej pralki. Wiszące dresiki to rewelacyjny pomysł jednak podobnie jak zgredkowi nie podobają mi się zintegrowane rękawiczki i to bym poprawił według zaleceń. Wyprostowałbym też czerwony kafelek na prace, nie wiem czemu ale jakoś mnie drażni. Reszta rewelacyjna. Łazienka sprawia wrażenie takiej surowej, zimnej,wykończonej materiałami jakie udało się zdobyć. Dokładnie jak to w PRL było.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#7 Post autor: Sorrow »

Dzięki za komentarze!:)

Marudzę nie dlatego, że łazienka mi się nie podoba, tylko dlatego, że męczyłam się ze sprzętem łazienkowym. Ostatecznie wyszedł inaczej niż chciałam - z klocków, które miałam, za nic nie wychodziła zaokrąglona wanna, sedes jest zupełnie inny niż miał być, a pralka, którą chciałam skopiować od mijaspera, jest serio sfuszerowana - tylne kafle nie są przyczepione, tylko leżą, w dodatku nieco przechylone. Nie odpuszczę tej pralki, jeszcze nad nią popracuję. No. Ale poza tym jestem zadowolona, dresiarz i jego panna są na stanowiskach, suszarka też, jest git.

Skorzystam z sugestii ze sznurkiem i dresami - myślałam, że przyczepienie torsów za "rękawiczki" to jedyne wyjście.
Kupię też białe groszki na kąpiel z pianą - powinno wyglądać lepiej.
jerryp pisze:Łazienka sprawia wrażenie takiej surowej, zimnej,wykończonej materiałami jakie udało się zdobyć. Dokładnie jak to w PRL było.
Chciałam, żeby było niby ładnie, niby wszystko pod kolor, różowe i złote pierdółki (tutaj chyba nie widać złotej szczoteczki do zębów), a tak naprawdę zimno i biednie. Fajnie, że wyszło.

Awatar użytkownika
rrosiak
Posty: 64
Rejestracja: 2012-01-07, 15:34
Lokalizacja: Warszawa, Kutno

#8 Post autor: rrosiak »

jerryp pisze:Łazienka sprawia wrażenie takiej surowej, zimnej,wykończonej materiałami jakie udało się zdobyć. Dokładnie jak to w PRL było.
Podwieszany sedes i spłuczka w ścianie? Chyba niekoniecznie, choć mnie się całość bardzo podoba.
Ostatnio zmieniony 2012-05-12, 12:08 przez rrosiak, łącznie zmieniany 1 raz.

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#9 Post autor: tajfek »

Podwieszany sedes i spłuczka w ścianie? Chyba niekoniecznie, choć mnie się całość bardzo podoba.
I masz racje, powinien się podobać bo to świetny produkt firmy Geberit.
Więcej na ten temat tutaj

Suszarka podłączona do sieci, leżąca na wannie! "Nie próbujcie tego w domu"

Ze względu na zboczenie zawodowe, brakuje mi półki z dużą ilością kosmetyków.

Super Moc! Gratuluje

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#10 Post autor: Sorrow »

tajfek, póki co jest tylko tyle:
Obrazek
Ale obiecuję dorobić jeszcze półeczkę z kremami do każdej części twarzy oraz kosmetykami do pielęgnacji i stylizacji zarówno włosów, jak i ogolonej głowy:D

Awatar użytkownika
rrosiak
Posty: 64
Rejestracja: 2012-01-07, 15:34
Lokalizacja: Warszawa, Kutno

#11 Post autor: rrosiak »

tajfek pisze:I masz racje, powinien się podobać bo to świetny produkt firmy Geberit.
Ja ze wsi jestem, to nie znam takich cudów, ale tym bardziej nie wyobrażam sobie ich w wielkiej płycie za czasów PRL ;-)
I właśnie po to przed swoim postem zacytowałem jerryp'a, bo krytykować pracy Sorrow nawet nie śmiem, jest super.

Awatar użytkownika
Emaleth
Posty: 29
Rejestracja: 2012-02-09, 21:04
Lokalizacja: Zabrze

#12 Post autor: Emaleth »

Bardzo mi się podoba, całość robi naprawdę fajne wrażenie. Widać kobiecą rękę ;) W ogóle nie zwróciłam uwagi czy koszulki mają wisieć w tę czy inna stronę. Wiem, że nic lepszego niż turban na głowie tej pani być nie mogło, ale i tak wygląda on trochę nienaturalnie, chyba, że zakładamy, że pani ma bardzo dużo włosów.

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#13 Post autor: Darkelmo »

Przeglądanie się dresa w lustrze jest świetne. Bardzo lubie Twoje prace. Zaczynasz wymiatać

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#14 Post autor: zgrredek »

Jak byś potrzebowała tych kafli co Mijasper użył w swojej pralce, to mogę Ci dać.
Obrazek Obrazek

A poza tym to myślę, że jeszcze trochę i ten cały Mijasper to będzie Ci mógł... klocki segregować.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#15 Post autor: Sorrow »

zgrredek pisze:Jak byś potrzebowała tych kafli co Mijasper użył w swojej pralce, to mogę Ci dać.
Super, dziękuję! Nie mam ani jedno mechaniczno-elektronicznego kafelka 1x1, więc b. chętnie pożyczę do Krakowa.
zgrredek pisze: A poza tym to myślę, że jeszcze trochę i ten cały Mijasper to będzie Ci mógł... klocki segregować.
Kto wie, kto wie...:D
Emaleth pisze:Widać kobiecą rękę ;)
Eeetam, TU widać kobiecą rękę - ładna pościel, parkiet wycyklinowany i wogle!

ODPOWIEDZ