[MOC] Moje wielkie greckie wakacje

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nox

[MOC] Moje wielkie greckie wakacje

#1 Post autor: Nox »

Państwo Minifigurscy postanowili wybrać się na wakacje. Jako cel swojej podróży wybrali Grecję, ponieważ zawsze chcieli zobaczyć antyczne ruiny. Wykupili stosowną wycieczkę ("PROMOCJA!!!") w biurze podróży (Krzak Travel). Po trwającej 40 godzin jeżdzie autokarem bez klimatyzacji dotarli do miejsca zakwaterowania (HOsTEL "PIĘĆ GWIAZDEK").
Kiedy wyruszyli na zwiedzanie, okazało się, iż ruiny są... nieco bardziej zrujnowane, niż sądzili, a pozostałości starożytnej cywilizacji "wzbogacone" o pozostałości cywilizacji całkiem współczesnej...
Pani Minifigurska postanowiła dobitnie wyrazić swoje niezadowolenie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

P.S. To przezroczyste, to foliówka :P
Ostatnio zmieniony 2012-06-15, 01:05 przez Nox, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Miniaturka może i trochę pusta ale z bardzo dobrze widocznym przekazem. Bardzo dobrze wykorzystałeś klocki z Atlantis :)

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#3 Post autor: PatrykZ »

Ach ta Grecja. Wkoło porządek i pracowici, uśmiechnięci ludzie, których aktualnie nie widać bo trwa kolejna całodobowa ekstra-płatna z kasy UE sjesta. Świetne!

Krawi

#4 Post autor: Krawi »

Kryzys - to dlatego nie zadbali, są zajęci pożyczkami :) Mogłeś dobrać lepszą płytkę ale generalnie fajne wykorzystanie tych "greckich" części :)

Nox

#5 Post autor: Nox »

Krawi pisze:Mogłeś dobrać lepszą płytkę ale generalnie fajne wykorzystanie tych "greckich" części :)
Parafrazując znaną pieśń: Gdybym ja miał płytkę, to bym budował... ;)

ODPOWIEDZ