Kontenery

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#1 Post autor: legosamigos »

Witam serdecznie!

A o to moje konstrukcje kontenerów. Jedna konstrukcja to częściowe połączenie lego city z lego technic`iem

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

natomiast druga konstrukcja to tylko lego technic, na którą zużyłem aż 22 panele(!) a chciałem zrobic trochę dłuższy kontener, ale jednak odszedłem od tego pomysłu, gdyż byłby po prostu za ciężki. Ale powiem szczerze, że ten kontener jest dosyć pojemny :) Zmieściłem w nim całe oprzyrządowanie power functions (a więc 3 małe silniczki, 1 duży silniczek, pudełko na baterie, 2 wieże, czyli odbiorniki oraz 2 piloty), które potrzebne jest mi do pojazdu (jest akurat w budowie) właśnie do załadunku tegoż kontenera. Drugi pojazd, znaczy się przyczepa będzie do przewozu tego kontenera. Dane techniczne: długość - 19 cm, szerokość - 12 cm, wysokość - 11 cm, no a waga na zdjęciach :) Kontener jest też zamykany ;) na "zamek"

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-06-07, 22:23 przez legosamigos, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#2 Post autor: legosamigos »

bartek_mi pisze:
legosamigos pisze:Witam serdecznie!

A o to moje moje konstrukcje kontenerów. Jedna konstrukcja to częściowe połączenie lego city z lego technic`iem
1. Umyj klocki
2. Nie wskrzeszaj trupów (regulamin)
3. Ten post wypadnie pojutrze
A co z tym postem jest nie tak, że ma wypaść pojutrze i nie rozumiem co z tym wskrzeszaniem trupów? Proszę o wyjaśnienie, bo nie wiem o co chodzi
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#3 Post autor: misiek »

legosamigos pisze:bo nie wiem o co chodzi
Ten temat jest o samochodziku Bobofruta, a Ty pokazujesz swoje kontenery i to jeszcze w innej skali i nie pasujące do tego MOCa.
Załóż swój temat WIP w sekcji Technic i tam pokaż co masz zbudowane do swojego projektu. Albo któryś mod sam przeniesie.
legosamigos pisze:co z tym wskrzeszaniem trupów
Temat jest z lutego a Ty wrzucasz coś co nie jest związane z tematem MOCa Bobo
legosamigos pisze:ma wypaść pojutrze
Znaczy to, że jego post pojutrze się sam usunie.
Ostatnio zmieniony 2012-06-07, 22:36 przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.
FREE HUGS :D

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#4 Post autor: legosamigos »

Witam!

Jeszcze jeden kontener. Tym razem na wzór kontenera na śmieci, które dość często stoją na naszych osiedlach, z małą tylko różnicą, gdyż w osiedlowych kontenerach drzwiczki/klapy otwierają się na bok, u mnie drzwiczki/klapy otwierają się do góry

Obrazek Obrazek Obrazek
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ