[MOC] Kumple z marynarki

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
ziemek
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-01, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

[MOC] Kumple z marynarki

#1 Post autor: ziemek »

Gromek spędził na łodzi podwodnej całe swoje dorosłe życie - 15 lat. Odchodząc na (wcześniejszą) emeryturę powiedział: "Wpadajcie do mnie chłopaki kiedy chcecie. Skoczymy sobie na ryby, wypijemy piwko, pogadamy o starych czasach". "Dobra" - odpowiedzieli - "zrobimy Ci niespodziankę:)"

Znając ich, powinien był się tego spodziewać:
Obrazek

Obrazek

amadma
Posty: 56
Rejestracja: 2011-03-14, 21:48
Lokalizacja: Grójec

#2 Post autor: amadma »

Brakuje tylko "barierki" na mostku łodzi podwodnej i wszystko będzie idealnie.

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#3 Post autor: Belfast »

Pomysł jest fajny. Nie chcę się czepiać ale ten kiosk okrętu to jakiś trochę mały.... i kadłub też jakiś wąski w stosunku do tek łódki/szalupy.
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

Jetboy

#4 Post autor: Jetboy »

A dla mnie bomba!

Awatar użytkownika
Emaleth
Posty: 29
Rejestracja: 2012-02-09, 21:04
Lokalizacja: Zabrze

#5 Post autor: Emaleth »

Za pomysłowość 5+ Po obejrzeniu od razu sie uśmiechnęłam, czyli efekt osiągnięty :)

ziemek
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-01, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: ziemek »

Belfast pisze:Nie chcę się czepiać ale ten kiosk okrętu to jakiś trochę mały.... i kadłub też jakiś wąski w stosunku do tek łódki/szalupy.
Pożądanej skali nie udało się zachować, bo chciałem się zmieścić w ograniczeniu konkursu - 16x16 kropek, a proporcjonalny do łódki mostek (i kadłub) by zajęły znacznie więcej miejsca.

Inną rzeczą jest to, że dopiero teraz zauważyłem, że jak bym opuścił cały okręt o 1 brick'a, to by krzywizna tych curved slope'ów sugerowała, że pod wodą jest jeszcze trochę kadłuba na boki. A tak się to nieładnie urywa. Poprawię to i po konkursie podmienię foty na poprawioną wersję.

Tak na marginesie, to ciągle mi się nie podobają te kanciaste poziome płetwy (stateczniki?), jednak nie udało mi się wykombinować lepszego klocka. Ma kto jakieś propozycje?

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#7 Post autor: Mikolaj »

Do pełni szczęścia mi braknie przekroju łodzi podwodnej : D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

zoimild

#8 Post autor: zoimild »

pomysł fajny przedłużyłbym tylko kadłub za kioskiem i poszerzył z tyłu kadłub ale sama scenka fajna ,ale jak ograniczenia konkursowe to nie będę się czepiał

Awatar użytkownika
Jarząb
Posty: 132
Rejestracja: 2012-05-07, 09:22
Lokalizacja: Ostróda
brickshelf: jarzab

 

#9 Post autor: Jarząb »

Świetna praca. Do tego bardzo fajnie odwzorowana woda. Brakuje mi tylko jednego. Co to za rybak, który wypływa w morze bez flaszki? :)

ODPOWIEDZ