30151 Mining Dozer

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#31 Post autor: 3dom »

Zerknąłem na mojego ludzika i faktycznie, ma pełną główkę. Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
GRISZAPL
Posty: 43
Rejestracja: 2011-11-13, 20:44
Lokalizacja: Krapkowice(opolskie)

#32 Post autor: GRISZAPL »

A to ciekawostka. U mnie tak jak u poprzedników- główka "pełna".
zaczęło się od tupania w pewex-ie przy 733 :)
moja skromna kolekcja

Awatar użytkownika
macaron
Posty: 87
Rejestracja: 2012-04-07, 11:52
Lokalizacja: Banino
brickshelf: macaron

 

#33 Post autor: macaron »

U mnie też nie ma ;) Tak samo ninja z zestawiku 30080 też nie ma dziury na wylot ;)
Aktualne projekty LEGO: tramwaj i infrastruktura (zawieszone)

Awatar użytkownika
Qbrick
Posty: 38
Rejestracja: 2011-07-05, 23:19
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: kszaki

 

#34 Post autor: Qbrick »

Też mi się ta ładowarka skojarzyła z 6512, którą świetnie się bawiłem przed dark age :) Miło teraz popatrzeć jak córcia bawi się ładowarką z tej recenzji. Jedno co mi nie pasuje to to, że łychy nie da sie opuścić do poziomu zero, by elegancko zbierała wszystko przed sobą. Jeden "ząbek" niżej i przednie koła są w "powietrzu". No z 6512 tego nie było ;)
Super kask z latarką i kabina, do tego z promocją w empiku wyszło za zestaw 8 zł :D

Awatar użytkownika
Polip
Posty: 55
Rejestracja: 2010-09-08, 21:40
Lokalizacja: Ustroń
brickshelf: POLIP
Kontakt:

 

#35 Post autor: Polip »

Ciekawe, czy kioskarki i inne kasjery w Empikach się dziwią, że dorosłe chłopy kupują magazyn dla najmłodszych Rajdek. :>

Sam zakupiłem swoją ładowarkę przed chwilą i jestem po prostu zachwycony. Świetny ludzik, słodki pojazd i jeszcze rozrywka manualna w postaci magazynu za cenę jednego minifiga kolekcjonerskiego! Właśnie w takiej cenie powinni dawać impulsy!

I chyba nikt się nie przyczepił do jednoklockowej kabiny, ale sam nie wiem, jak by to lepiej rozwiązać za pomocą kilku elementów (żeby się przy tym nie rozpadało), a i pewnie cała seria będzie korzystać z tej części, więc o junioryzacji nie ma mowy.
Hejaho i do przodu! o/

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#36 Post autor: Piterko »

Zestaw dorwałem gdy pojawił się w magazynie Ben 10. Powiem tak, stare wspomnienia mojego drugiego w życiu zestawu (też podobna ładowarka) odżyły. Do tego ten kask i ogólny wygląd całego zestawu. Coś jest w takich drobiazgach, że bawią często bardziej, niż większe "pełnoprawne".
Główka od Maca McLouda jest genialna - typowa, zarośnięta, męska i podobna do Brusa Willisa xD (John McLane, Mac McLoud...oooch!).
Złoty kryształ nie jest już taką nowością jak w czasach Aquazone ale żółta łyżka nabierająca - już tak.
Sympatyczny drobiazg, do którego przyciągnęła mnie nostalgia.

ODPOWIEDZ