[MOC] Winter holidays of Caribbean

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
ziemek
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-01, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

[MOC] Winter holidays of Caribbean

#1 Post autor: ziemek »

Lato to dla piratów czas pracy. Żegnają wtedy rodzinny dom i idą w morze, aby zarabiać na chleb (i emeryturę) paleniem, gwałceniem i plądrowaniem. Kiedy nad archipelag nadciągają zimne wichry, a dni stają się krótsze, każdy pirat szuka przytulnego kawałka brzegu z chatką i miłą kobietą, aby zrobić sobie wakacje. Bo drugim (po bogactwie) najważniejszym marzeniem piratów, jest aby móc spędzić zimę na błogim leniuchowaniu.

Kiedy zaczynają się roztopy, niektórzy młodzi piraci zaczynają się nudzić...
Obrazek

GALERIA

p.s. Wiem, że zdjęcia straszne - jak naprawię aparat (i wyjdzie trochę słońca) będą lepsze.

amadma
Posty: 56
Rejestracja: 2011-03-14, 21:48
Lokalizacja: Grójec

#2 Post autor: amadma »

Pomysł piratów na nartach z palmą w tle i bałwankiem - pozytywnie zaskakujący.
Świetny jest śnieg zsuwający się z dachu !!
Po minie narciarza widać, że jednak niezwyczajny do nart :)
Nie wiem tylko o co chodzi z tym kołem sterowym na palmie? Takie niby gniazdo dla bociana tylko w pionie? :)
Ostatnio zmieniony 2012-06-16, 00:01 przez amadma, łącznie zmieniany 2 razy.

ziemek
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-01, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: ziemek »

amadma pisze: Nie wiem tylko o co chodzi z tym kołem sterowym na palmie? Takie niby gniazdo dla bociana tylko w pionie? :)
Miała być gwiazda betlejemska i Roger wieszający świecidełka, ale do zdjęcia oczywiście zapomniałem go wstawić. Tak samo jak o piracie zsuwającym śnieg z dachu. Jak będzie ładna pogoda, to poprawię zdjęcia i brakujące elementy się znajdą na miejscu:)

amadma
Posty: 56
Rejestracja: 2011-03-14, 21:48
Lokalizacja: Grójec

#4 Post autor: amadma »

ziemek pisze:Tak samo jak o piracie zsuwającym śnieg z dachu.
Ale właśnie śnieg super wygląda jakby topniał i sam naturalnie zsuwał się z dachu.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

Re: Winter holidays of Caribbean

#5 Post autor: Szerszen »

ziemek pisze:Lato to dla piratów czas pracy. Żegnają wtedy rodzinny dom i idą w morze, aby zarabiać na chleb (i emeryturę) paleniem, gwałceniem i plądrowaniem.
- I Pamiętaj synu... - jak pouczał stary pirat młodego - najpierw rabujemy i gwałcimy a palimy na końcu...

;-)
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#6 Post autor: PatrykZ »

Skocznia i zwały śniegu bajeranckie. Tylko nie przemawia do mnie idea śniegu na Karaibach, ale domyślam się w tym celowości :-)

Daedagor

#7 Post autor: Daedagor »

Gorące chopy muszą z nich być skoro przy takim śniegu w lekkich koszulkach chodzą : P
Ostatnio zmieniony 2012-06-17, 12:20 przez Daedagor, łącznie zmieniany 1 raz.

R19Cabrio

#8 Post autor: R19Cabrio »

Szczególnie podoba mi się bałwan :D
Idę takiego złożyć i dołożyć do 10216 (zimowa piekarnia)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#9 Post autor: Sorrow »

Zdjęcie takie sobie (powiedziała Sorrow, która wciąż nie umie robić zdjęć). Podejrzewam, że gdyby to ładnie oświetlić, byłoby bardzo fajnie. A tak - jest tylko fajnie:)
Zwały śniegu wyglądają dość paskudnie, czyli tak, jak powinna wyglądać topniejąca breja.
Ludziki - żywe że hej (chociaż możliwe, że narciarz długo nie pożyje).
Bałwanek w pirackim kapeluszu - świetny patent.

Kwiatki z białą czapeczką to badyle pod śniegiem czy karaibskie przebiśniegi?
amadma pisze: Nie wiem tylko o co chodzi z tym kołem sterowym na palmie? Takie niby gniazdo dla bociana tylko w pionie? :)
Nawet nie pomyślałam, że z kołem o coś chodzi - po prostu ucieszyłam się na widok takiej ozdoby od czapy:D Jeśli pojawią się lampki, to na pewno będzie widać, że koło robi za gwiazdę na choince.

ziemek
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-01, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

#10 Post autor: ziemek »

Daedagor pisze:Gorące chopy muszą z nich być skoro przy takim śniegu w lekkich koszulkach chodzą : P
To w końcu hardzi piraci - przeziębianie się jest dla kobiet, dzieci i żołnierzy gubernatora.
Sorrow pisze:Kwiatki z białą czapeczką to badyle pod śniegiem czy karaibskie przebiśniegi?
Przebiśniegi:)
Sorrow pisze:Ludziki - żywe że hej (chociaż możliwe, że narciarz długo nie pożyje).
Pożyje - na morzu czeka na niego łódka komisji sędziowskiej, która zaraz po zmierzeniu odległości i przyznaniu punktów za styl, zgarnie go z wody. No chyba, że się biedak nadzieje na boję wyznaczającą punkt K skoczni - wtedy nie będzie czego zgarniać.
PatrykZ pisze:Tylko nie przemawia do mnie idea śniegu na Karaibach, ale domyślam się w tym celowości
My, ludzie umiarkowanie chłodnego klimatu, uciekamy na wakacje tam gdzie jest ciepło. Piratom ciągle jest za ciepło (w 35 stopniowym upale to się już nawet grabić nie chce, nie mówiąc o gwałceniu), więc na wakacje wybierają chłodniejsze miejsca.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#11 Post autor: PatrykZ »

Jasne :-) Tylko jednak palma wprowadza w błąd, że to ciepłe miejsce z anomalią pogodową :-)

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#12 Post autor: Methos »

Hehehe - scena jak żywa wyciągnięta z jednego z odcinków "Sąsiadów" (Pat & Mat) ... [ wiecie - tych naszych pogromców z euro ... ]

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#13 Post autor: Toltomeja »

Piękne. Bardzo chętnie zobaczyłbym w Twoim wykonaniu zwykłą chatkę, bo ta wyszła naprawdę fajnie i chętnie bym zrzucił śnieg, żeby zobaczyć co jest pod spodem. Konstrukcyjnie - miodzio ;D

PS: O, dopiero teraz z wróciłem uwagę na komin. Ładny!
Ostatnio zmieniony 2012-06-18, 13:26 przez Toltomeja, łącznie zmieniany 1 raz.

ziemek
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-01, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

#14 Post autor: ziemek »

Toltomeja pisze:Bardzo chętnie zobaczyłbym w Twoim wykonaniu zwykłą chatkę,
Miło mi to słyszeć/czytać, ale niestety za mało klocków jeszcze mam. Fundamenty i plecy chatki to technicbricki, podobnie jak duża część podłoża (nie mówiąc o kominie:P). Jak się dorobię kilku kilo tile'i i normalnych bricków, to wtedy się porwę na jakiś kompletny budynek.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#15 Post autor: glaz_pimpur »

ziemek pisze:Jak się dorobię kilku kilo tile'i i normalnych bricków, to wtedy się porwę na jakiś kompletny budynek.
Nawet nie wiesz jak szybko to nastaje. Niestety wtedy się okazuje, że potrzebujesz innych tile'ów i innych bricków, niż te które właśnie się stały Twoją własnością.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ