9467 The Ghost Train

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#16 Post autor: 3dom »

bacon pisze:Widząc zafascynowanie Noriego tą serią to niedługo pewnie pojawi się nawet recenzja Haunted House
Ide o zaklad, ze nie "prawie" a "na pewno" ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

Re: 9467 The Ghost Train

#17 Post autor: Hegemon »

Recenzja jak zwykle super.
nori pisze:Mała wpadka, w zestawie powinny być dwie paczuszki z kółkami, jednak w moim egzemplarzu jednej zabrakło. Stosowny mail został już wysłany do TLG, brakujące elementy powinny niedługo do mnie dotrzeć.
Po przeczytaniu informacji o kołach szybko otwarłem swój karton i nerwowo zacząłem sprawdzać woreczki. Na szczęście w moim zestawie są dwa woreczki z kołami.

Jak znajdę chwilę to poskładam swój upiorny pociąg. :)


Czekam jeszcze na recenzję 9468, bo zastanawiam się nad zakupem. Na chwilę obecną jeszcze się waham. Może po przeczytaniu recenzji się zdecyduję na zakup.
Ostatnio zmieniony 2012-09-05, 07:37 przez Hegemon, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

panrysiek

Re: 9467 The Ghost Train

#18 Post autor: panrysiek »

Hegemon pisze: Po przeczytaniu informacji o kałach (...)
:)

A zestaw podoba mi się tak sobie, wagony takie jakieś oszczędne a największym niedociągnięciem jest IMO niemożność postawienia pociągu na legowych torach, co to za pociąg co nie jeździ po torach??!! Cena uważam, że nieuzasadniona.
Mimo wszystko pewnie i tak kupimy :( bo syn jest zachwycony całą serią a w szczególności tym zestawem.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#19 Post autor: zgrredek »

panrysiek pisze:co to za pociąg co nie jeździ po torach??!!
panrysiek pisze:bo syn jest zachwycony całą serią a w szczególności tym zestawem.
No i masz odpowiedź, bo zestawy są dla dzieci i im mają się podobać, a nie starym zgredom jak my.

Bua
Posty: 32
Rejestracja: 2012-08-27, 14:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Bua »

Czym byłby ten zestaw bez tych wszystkich upiększających przypicowanych niestandardowych klocków?

Niemniej ogromne brawa za doskonałą recenzję. W przeciwieństwie do niektórych, mnie najbardziej podoba się właśnie ta analiza wyglądów duchów w popkulturze. Ktoś przecież wymyślił akurat taki wygląd i to bardzo ciekawe, że projektanci Lego na początku lat 90. ulepili ducha akurat tak, przez co jeszcze utrwalili taki wizerunek.

Dodano: Przypomniało mi się, że już w którejś księdze Tytusa, Romka i A'tomka z głębokiej komuny duch został przedstawiony jako białe prześcieradło. Taki jego wizerunek funkcjonował więc (i to nawet w Polsce) na długo przed filmami, przedstawionymi przez noriego. Dołączam się więc do chóru przedmówców, wskazujących na niepotrzebną opowieść o duchach jako takich.
Ostatnio zmieniony 2012-09-07, 13:11 przez Bua, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ