[Zawody] Trial Tarnowskie Góry - wątek przewodni

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

[Zawody] Trial Tarnowskie Góry - wątek przewodni

#1 Post autor: Uncle Jaca »

Witajcie,
za namową kilku "starych" forumowiczów wbijam nowy temat.
Jestem Jacek, interesuję się Truck Trial i Technic, zarejestrowany na forum od tego roku, czytam i buduję trochę dłużej.

Krótko:
Jestem z Tarnowskich Gór (ślaskie) i zachęcam wszystkich, którzy budowali, budują lub chcą budować trialówki a później je potestować do wspólnych spotkań/treningów z wymianą doświadczeń/rad do T.G. -jest gdzie pojeździć (jak stwierdził Blaha: na zawodach nie ma takich stromych podjazdów;-)) są korzenie, skałki, szutry się znajdą i przeszkody sztuczne też. Sezon 2012 zmierza ku końcowi więc będzie czas przed 2013 zebrać ekipę ze Śląska i poćwiczyć - choć jeśli ktoś ma odrobinę dalej a ma chęć się spotkać-spoko nie ma problemu-każdy jest mile widziany.

Kilka dni temu zorganizowałem spotkanie w moim mieście, na którym stawili się Blaha, rasch22 wraz z potomkiem oraz ja z synem i żoną. Miejscówka - Park na Osadzie Jana ok. 500m od skrzyżowania przy BP i McDonald's DK 78 na Pyrzowice, godz. 16.00-17.30, pogoda i klimat -wzór konspekt. Szkoda, że zabrakło TT (wakacje).
Pojazdy: Kraz i M931 -zdj w mojej galerii .

Spotkanie Bardzo miłe i pouczające, nawet chorągiewki były i trasa do pokonania - taki OS.Zarówno ja jak i Blaha testowaliśmy trialówki potem dzieciaki - aż miło było patrzeć jak rozchwytują Kraza:-)

Temat tu, nie na integrację - bo raczej ma charakter czysto sportowy, ale zabawa naprawdę przednia jest.
pozdrawiam Jaca

ps:
benny80 - może namówię Cię i skusisz się coś znów zbudować
BJ - sprawdź mojego "amerykańca" - jak co zapraszam na pw
Ostatnio zmieniony 2012-10-17, 10:25 przez Uncle Jaca, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#2 Post autor: Blaha »

Świetna inicjatywa! :)
Zachęcam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w dyskusji oraz spotkaniach, na które na pewno sam się chętnie wybiorę, bo zabawa rzeczywiście była przednia :)
Mi pasuje praktycznie każde popołudnie od 16:30. Z Gliwic z pracy nie mam daleko i mogę kogoś po drodze zabrać.
Można sobie bezkarnie pogadać, potestować (a najlepszymi testerami są właśnie dzieciaki i jestem dumny ze swojego Kraza, bo bez uszczerbku przetrwał jakieś 15-20minut w rękach dwóch pięciolatków:D ).
W opisywanym parku naprawdę jest gdzie pojeździć, śmiało można by tam rozegrać całe zawody i aż mi żal, że w mojej okolicy nie ma takich terenów (albo słabo szukam;)
Jeszcze raz zachęcam i zapraszam do udziału w treningach wszystkich chętnych.
Ostatnio zmieniony 2012-09-11, 07:30 przez Blaha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#3 Post autor: 3dom »

Fajnie, że na południu znów coś się dzieje, może uda Wam się reaktywować GPS albo GPG. Jakbyście organizowali w przyszłym roku jakieś zawody to moglibyśmy wpaść w kilka osób z WWA. Ciekawie wyglądają pagórki w tym parku.

Wrzuć więcej zdjęć Twojego amerykańca a najlepiej załóż temat WIP/MOC i napisz coś o nim, w porównaniu do auta BJa podoba mi się przede wszystkim, że ma dach ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#4 Post autor: m4rc1n »

Jeśli to wypali, to i ja się może będę pojawiać. Warszawa jest dla mnie nieco daleko, i fundusze nie pozwalają, Śląsk jest nieco bliżej, więc istnieje ryzyko, że będę się tam często pojawiać.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#5 Post autor: TT »

Cieszę się, że coś się znów dzieje na Śląsku.
Ja w miarę możliwości będę chciał w tym uczestniczyć. Na razie nie mam czasu, ani głowy na klocki. Aktualnie będę chciał się skupić na przygotowaniu do ostatniego rajdu LTTC. Po tym rajdzie w październiku, chętnie spotkałbym się i pojeździł z Wami.
Pozdrawiam,
Tomek

Bocian
Posty: 26
Rejestracja: 2008-11-13, 11:11
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: bocian

 

#6 Post autor: Bocian »

Również jestem za.
Chętnie bym się z wami ponownie spotkał i trochę pojeździł, ale to od następnego roku.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#7 Post autor: Kubrick »

No to przyspieszam prace nad moim złomem i jak najbardziej jestem chętny na spotkanie :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#8 Post autor: BJ »

Blaha, jacaelnegro, skoro macie gotowe auta to zapraszam na październikowe zawody:)
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#9 Post autor: Blaha »

BJ pisze:Blaha, jacaelnegro, skoro macie gotowe auta to zapraszam na październikowe zawody:)
mam taki zamiar, aby się pojawić :)

Btw. Jaca - kiedy się ustawiamy na meeteing? Póki co pogoda nie napawa optymizmem, ale można by założyć jakiś orientacyjny termin ;>
Ostatnio zmieniony 2012-09-13, 09:42 przez Blaha, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ