9516 Jabba's Palace

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

2 przykład najlepszy (minifigowy ścigacz). Ja jeszcze zauważyłem coś takiego: http://www.flickr.com/photos/dragon55/6794363826/
Jeśli zaś chodzi o stary rozdzielacz, to najlepsze zastosowanie, jakie mu znaleziono, to: http://www.flickr.com/photos/evildead/4774619649/ ;-)
A z takich bardziej tradycyjnych najprostsze jest najlepsze: http://www.flickr.com/photos/bricknave/5529398867/
Jak pisałem, na pewno się da, mało kiedy się nie da czegoś zrobić. Pewnie nowy zielony doczeka się jeszcze ciekawszych zastosowań - bo pomarańczowy kolor jednak trochę ogranicza pole do popisu do takich jaskrawych "latadeł" i "pływadeł" tudzież rybek akwariowych.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#18 Post autor: tomey »

Dobre recenzja. Sporo ciekawych części w piaskowym kolorze, cudowne minifigi. Jednak za tą cenę wolałbym kupić Helmowy Jar który można nabyć już za 420zł i ma prawie 1400 części (jest także na licencji).
37236809 nowe gadu:)

Rotmistrz
Posty: 44
Rejestracja: 2012-07-19, 22:07
Lokalizacja: PL
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Rotmistrz »

Zestaw mi się podoba. Dość dobrze został wykonany wygląd pałacu, sporo ciekawych figurek ( świetny Jabba i Han w Karbonicie ). Niestety produkt ma jedną istotną wadę, cenę. Za taką kwotę wolałbym nabyć jakiś statek z GW np.: Sokoła Millenium.

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#20 Post autor: Paweł »

Zestaw dostałem wczoraj na prezent i chciałem się podzielić kilkoma moimi spostrzeżeniami. Bardzo nie podobają mi się różne orientacje dwóch części instrukcji, to znaczy, że jedna jest zadrukowana pionowo, a druga poziomo. Trafiłem też na jeden bubel, jeden z klocków tworzących ramię mnicha kompletnie nie chce się trzymać. Co do zestawu, miałem szczęście wcześniej zaopatrzyć się już w Jamę Rancora i to połączenie jest niesamowite. Jak najbardziej polecam takie połączenie, oddzielnie te zestawy są przeciętne, nie odznaczają się jakoś niczym szczególnym, nie warto kupować tylko jednego z nich. Ceny są zdecydowanie zawyżone, zwłaszcza pałacu (najniższe do tej pory osiągalne to 360zł, taką już można przełknąć). Podsumowując, jako oddzielny zestaw, Pałac jest całkiem spoko, jednak nic z tych rzeczy, po których zbiera się szczękę z podłogi. Dopiero w połączeniu z Jamą Rancora robi niesamowite wrażenie.
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

Jetboy

#21 Post autor: Jetboy »

Paweł pisze:Dopiero w połączeniu z Jamą Rancora robi niesamowite wrażenie.
Dopiero z zaparkowaną obok barką :)

edit: Z tych 3 zestawów barka wydaje się być najfajniejsza. Pare ciekawych klocków, kilka niezłych patentów i najbardziej uroczy minifig ze wszystkich klocków lego - Max Rebo. Barkę kupiłem z 25% promocją na hiszpańskim amazonie. Pewnie w ciągku paru miesięcy da się ją dorwac nawet taniej, ale nie mogłem dłużej czekać ;)
Ostatnio zmieniony 2013-07-01, 10:15 przez Jetboy, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#22 Post autor: Paweł »

Jetboy pisze: Dopiero z zaparkowaną obok barką :)
Barka póki co czeka na jakąś normalniejszą cenę. Więcej niż 420 nie zamierzam za nią dać.
Btw, gdzie ją dorwałeś, na Amazonie? Jak wrażenia?
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

ODPOWIEDZ