[WIP] Mój własny Ogrzy Jagernaut - w 10 krokach

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#16 Post autor: Filus »

Dla mnie wersja z jedną głową, a z bardziej zabudowanym tyłem byłaby lepsza, ale wiem, że pierwowzór też tak miał. Patrząc na to Dzieło, przez duże D nasuwa się mi jedno skojarzenie - Warcraft 2. Odebrała mi sporo godzin życia, a mimo to miło to wspominam. Zresztą nie ma innej opcji, to właśnie Ogre Juggernaught z W2 był inspiracją dla tej konstrukcji. Powiem, że podziwiam to, w jaki sposób wyszukujesz sobie inspiracje do kolejnych modeli. Dawno temu Battlecruiser ze Starcrafta, teraz to. Nie zdziwiłbym się, gdybyś pewnego dnia wyskoczył z bazą orków w stylu W2/W3;). Chętnie bym to obejrzał. Gratuluje świetnego modelu. On był w Krakowie w tym roku? Bo uciekło mi to cudo:(.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#17 Post autor: 3dom »

Filus pisze:On był w Krakowie w tym roku? Bo uciekło mi to cudo:(.
Ano był :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Mrutek

#18 Post autor: Mrutek »

Jerac pisze:Owiń podstawę okrągłej płytki legowym sznurkiem tyle razy żeby ciasno wchodziło.
Kiedy wreszcie Lego wypuści jakiś klej?
A tak na serio. Z twojego opisu "Cierpień młodego Jeraca" wynika, że takie "epickie" dzieła rodzą się w bólach i dojrzewają długo.

makar
Posty: 37
Rejestracja: 2011-10-17, 20:36
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#19 Post autor: makar »

Mrutek pisze:Kiedy wreszcie Lego wypuści jakiś klej?
Wypuściło. W magnesach ;-)
"Na początek jedna uniwersalna rada - zrzynaj. Podpatruj. Kopiuj."

kris kelvin

#20 Post autor: kris kelvin »

Ciekawa historyjka :)
I właśnie dlatego ja moje rzeczy poza bardzo, bardzo nielicznymi wyjątkami rozbieram bo bym zbankrutował.

A co do samego modelu to coś mi łaziło po łbie na wystawie, co to jest. Gdzieś już to widziałem, a to faktycznie stary poczciwy Warcraft.


Fajna makietka by wyszła jakby zrobić kawałek lądu, wody te statki i budynki z Warcrafta.
Te stateczki i budynki były kapitalne. Szczególnie orkowe okręty podwodne.

Obrazek

Obrazek

No ale trochę by to kosztowało.
Ostatnio zmieniony 2012-10-23, 09:09 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ