6267 Lagoon Lock-up

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#16 Post autor: tomey »

Trochę odgrzebywanie tematu, pewnie zaraz ktoś się będzie czepiał:p. Kiedy porównałem zdjęcia modeli alternatywnych tego zestawu i od razu jeden z modeli skojarzył mi się 6263: Imperial Outpost
37236809 nowe gadu:)

SebaD
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-14, 18:57
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

#17 Post autor: SebaD »

Miszel pisze: I właśnie jak pisał autor na uwagę zasługuje przede wszystkim pirat ze zwykła standardową główką. To jedyny zestaw z serii w którym taka sytuacja miała miejsce. Pewnie ma udawać jakiegoś młokosa bez zarostu. Tylko czemu sam kapitan Roger fatyguje się by takiego żółtodzioba uwolnić? :)
Już wyjaśniam :) Ten ludzik to faktycznie jest młokos - to Will, przyjaciel Kapitana Rogera/Rudobrodego, bohater komiksu 6255 - Gold Medallion - do przeczytania po angielsku tutaj :)
Ostatnio zmieniony 2012-12-10, 22:02 przez SebaD, łącznie zmieniany 1 raz.
Dance 4 Life...

hellik

#18 Post autor: hellik »

Proponuję poszperać na ebay angielskim, ten zestaw nabyłem kompletny z instrukcją (no box) za 10 F z przesyłką (2 elementy do wymiany, bo pogryzione).

Ostatni hicior za 6,80F. Więc podejrzewam że przesyłka do Polski (jak sprzedajacy się zgodzi) będzie opłacalna.
Ostatnio zmieniony 2012-12-11, 20:58 przez hellik, łącznie zmieniany 1 raz.

Trzypies

#19 Post autor: Trzypies »

Z czystym sumieniem można stwierdzić, że 6267 to jeden z najlepszych zestawów serii Pirates. Samemu przez ręce przewinęła się jedna sztuka, która wkrótce miała wyruszyć w kierunku Poznania. Doprawdy, zestaw idealny, prócz szarych minifigów, znajdziemy również te bardziej znaczące, jak na port przystało, obecność łodzi nie jest niczym obcym, o kantynie już nie wspominając. Wspaniałą recenzja świetnego zestawu.

Awatar użytkownika
Absolem
Posty: 71
Rejestracja: 2012-05-18, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Absolem »

Zestaw bardzo fajny, jeden z przyjemniejszych, na który sam mam ochotę. W ogóle lubię te zestawy-budyneczki z piratów, sam na allegro upolowałem już kilka pirackich setów. To co w tym cudeńku zasługuje na uwagę to fakt, że budynek jest "cały" tzn nie jest z żadnej strony obcięty ze ściany, żeby można było wygodniej dostać się do środka, plus figurka pirata w czerwonej bandamie, którą lubię bardzo ;p Z tego co pamiętam z jakiejś lego książeczki to ten pirat to przyjaciel kapitana i jest chyba młodym chłopcem ;p

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#21 Post autor: tomey »

Briggs, wystarczy przeczytać kilka postów wyżej.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Absolem
Posty: 71
Rejestracja: 2012-05-18, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: Absolem »

tomey szacuneczek ale czepiasz ;] Przeczytałem recenzję i wyraziłem swoje zdanie, to że ktoś napisał wcześniej o Willu mało mnie interesuje bo nie wywiązałem żadnej dyskusji, w której powtórzyłbym jakąś informację :P

ODPOWIEDZ