7898 Cargo Train Deluxe

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#16 Post autor: Andzia »

Witam, doloczylam do wesolego grona posiadaczy tegoz pieknego zestawu.
Mam pewne zastrzezenia co do sprzedawcy, ale to poruszylam w innym dziale na forum.

Lokomotywa piekna aczkolwiek... kabelek w kabinie nieco ma za malo miejsca poniewaz jak zauwazylam, spowalnia ruch lokomotywy - zwlaszcza na zakretach

przy wlaczeniu lokomotywy (maly szary przycisk z prawej strony) wlacza sie czerwone swiatelko, ktore widoczne jest jakby spod spodu, do tego slychac takze dzwiek (pracy silnika) i jak ten jeden z kabelkow blokuje sie nieco w kabinie to lokomotywa ma problemy z ruszaniem z miejsca a takze spowalnia na zakretach, bo na odcinkach prostych to zasuwa jak burza

w ramach wyjasnienia do czego sluza kabelki: jeden jest odpowiedzialny za swiatla a drugi za poruszanie sie, obydwa znajduja sie w przodzie lokomotywy; kazdy kabalek laczy dwa klocki

dla przykladu, kabelek predkosci: jeden klocek znajduje sie w podwoziu z kolami / napedem lokomotywy, a drugi w kabinie maszynisty, przez co caly pociag sie porusza, oba klocki sa polaczone kabelkiem, niestety kabelek w kabinie maszynisty zgina sie i tworzy palak i moze przez to, ze nie nalezy do najbardziej elastycznych - niefortunnie nieco zawadza i przeszkadza w plynnym poruszaniu sie podwozia na zakretach- a szkoda

nie wiem czy kazdy wie, ale lokomotywa ma dzialajace swiatla przednie i uwazam, ze jest jej z tym do twarzy :-) i ladnie prezentuje sie po ciemku

postaram sie dorzucic tutaj kilka wlasnych zdjec i mam nadzieje, ze autor recenzji nie bedzie mial nic przeciwko temu
Ostatnio zmieniony 2013-02-06, 06:09 przez Andzia, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#17 Post autor: bacon »

Andzia pisze:postaram sie dorzucic tutaj kilka wlasnych zdjec i mam nadzieje, ze autor recenzji nie bedzie mial nic przeciwko temu
A dlaczego miałby mieć? Praktykowane jest nawet dorzucanie własnej, drugiej recenzji

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#18 Post autor: Andzia »

Fotosy :D
Nie rozumiem tylko, czemu nie wyswietlaja sie w kolorze?
Załączniki
IMG_0144.JPG
IMG_0149.JPG
IMG_0135.JPG
Ostatnio zmieniony 2013-02-07, 21:39 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Backbone
Posty: 670
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#19 Post autor: Backbone »

Miniaturki nie wyświetlają się w kolorze, bo stopień kompresji GD w Panelu Administracyjnym forum jest ustawiony na mały, po powiekszeniu są normalne.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#20 Post autor: M_longer »

Andzia pisze:Nie rozumiem tylko, czemu nie wyswietlaja sie w kolorze?
Bo to załączniki...

http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=48681

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#21 Post autor: Andzia »

M_longer pisze:
Andzia pisze:Nie rozumiem tylko, czemu nie wyswietlaja sie w kolorze?
Bo to załączniki...

http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=48681
Dziekuje za podpowiedz, bede czytac i studiowac, moze cos mi wejdzie do glowy ;-)

ODPOWIEDZ