7937 Train Station - Stacja kolejowa.

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Kaczor

#16 Post autor: Kaczor »

Prawidłowo to przystanek kolejowy, stacja wg definicji musi mieć co najmniej drugi tor ;)

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#17 Post autor: Andzia »

bonczyk85 pisze:
waldus92 pisze: Ciekawszą stacją/dworcem kolejowym był zestaw 7997 Train Station, ale dzisiaj osiąga cenę dość zaporową.
No proszę, myślałem, że wymieniłem wszystkie stacje kolejowe / dworce kolejowe (ok, niech będzie że to dwie różne kategorie budynków, chociaż pewnie we wszelakich makietach LEGO pełnią analogiczną funkcję:)), a tu się okazuje, że jeszcze była taka stacyjka, najzwyczajniej o niej zapomniałem i przeoczyłem na Bricksecie. A jest całkiem niezła. Ma co prawda niewielki rozmiar, ale za to jest zgrabna i w miarę dobrze rozplanowana.
A 4513 Grand Central Station prosze pana? Jedyna jaka posiadam z reszta ;-) ale piekna za swoj sloneczny zolty kolor, obrotowe drzwi, restauracje i inne bajery :D
Ostatnio zmieniony 2013-02-12, 01:45 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Lego maniak - moja kolekcja

z braku laku wciskam kit

Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 289
Rejestracja: 2012-03-26, 11:24
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
brickshelf: bonczyk85

 

#18 Post autor: bonczyk85 »

Andzia pisze:
bonczyk85 pisze:
waldus92 pisze: Ciekawszą stacją/dworcem kolejowym był zestaw 7997 Train Station, ale dzisiaj osiąga cenę dość zaporową.
No proszę, myślałem, że wymieniłem wszystkie stacje kolejowe / dworce kolejowe (ok, niech będzie że to dwie różne kategorie budynków, chociaż pewnie we wszelakich makietach LEGO pełnią analogiczną funkcję:)), a tu się okazuje, że jeszcze była taka stacyjka, najzwyczajniej o niej zapomniałem i przeoczyłem na Bricksecie. A jest całkiem niezła. Ma co prawda niewielki rozmiar, ale za to jest zgrabna i w miarę dobrze rozplanowana.
A 4513 Grand Central Station prosze pana? Jedyna jaka posiadam z reszta ;-) ale piekna za swoj sloneczny zolty kolor, obrotowe drzwi, restauracje i inne bajery :D
Zawstydziłaś mnie, przyznaję. Już się lepiej nie będę w tym wątku odzywał:)
A jeśli chodzi o sam zestaw 4513 to obrotowe drzwi faktycznie są niezłym patentem, ale sama struktura budowli do mnie jakoś nie przemawia. To już wolę recenzowany zestaw 7937.
My sets
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#19 Post autor: Hezar »

Dla mnie niedoścignionym dotąd wzorem pozostają w dalszym ciągu 2150 oraz 4554...

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#20 Post autor: Andzia »

Hezar pisze:Dla mnie niedoścignionym dotąd wzorem pozostają w dalszym ciągu 2150 oraz 4554...
Piekne budownictwo - swietnie sie prezentuja w obu kolorach, takze nie wiem nawet ktora bym wolala ;-) ale pewnie zolta, aby pasowala do mojej :P

bonczyk85 odzywaj sie, odzywaj :) zawsze milo popatrzec na przeglad tego co bylo
Ostatnio zmieniony 2013-02-12, 17:58 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Lego maniak - moja kolekcja

z braku laku wciskam kit

ODPOWIEDZ