[MOC] Dzień Kobiet - You're Doing It Wrong

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#16 Post autor: lugomina »

3dom pisze:
lugomina pisze:A skąd ta słusznie rozgniewana pani ma ten śliczny tors? Cyganka z minifigów?
Nie: http://www.bricklink.com/catalogItemIn. ... b1069&in=S
Uo! Wyszło fioletowo-różowe wiadro, a nawet nie wiedziałam...
Dzięki za cynk.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#17 Post autor: szww »

Hmmm, może wyjdę na ignoranta, ale czemu ten pan z kwiatkami 'did it wrong'? Czy chodzi o to, że trzyma kwiatki łebkami w dół?
Ostatnio zmieniony 2013-03-11, 19:48 przez szww, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#18 Post autor: Sorrow »

Chyba chodzi o łebki. I może o to, że się nie wykąpał i/lub zionie Mocnym Fullem? I że tylko przyniósł kwiatka, a o pozmywaniu po obiedzie nawet nie pomyśli?;)

kris kelvin

#19 Post autor: kris kelvin »

Sorrow pisze:Chyba chodzi o łebki. I może o to, że się nie wykąpał i/lub zionie Mocnym Fullem? I że tylko przyniósł kwiatka, a o pozmywaniu po obiedzie nawet nie pomyśli?;)
I że przyszedł do kobiety z narzędziem gwałtu, tylko dla niepoznaki ukrytym wstydliwie w spodniach. Już my znamy te samcze świnie!!!

Hippotam

#20 Post autor: Hippotam »

Ten akurat daje kwiatki zielonym do góry. To chyba źle, no nie?

Awatar użytkownika
Nolaloth
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-16, 11:45
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: Nolaloth »

Hippotam pisze:Ten akurat daje kwiatki zielonym do góry. To chyba źle, no nie?
Ja pomyślałem, że to dlatego iż brak mu zęba, a niekompletne uzębienie od razu go skreśla :D No cóż, mógł się chociaż nie uśmiechać.
Każde Twoje działanie doprowadzi do konsekwencji, które spotkają nie tylko Ciebie, ale również innych.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#22 Post autor: Flymbex »

szww pisze:Hmmm, może wyjdę na ignoranta, ale czemu ten pan z kwiatkami 'did it wrong'? Czy chodzi o to, że trzyma kwiatki łepkami w dół?
Jest zdecydowanie za niski...

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#23 Post autor: glaz_pimpur »

Wg mnie dawanie kwiatkow i innych prezentów kobietom na 8.03 jest przejawem największego szowinizmu. Dbać o panie należy przez cały rok, także współpracując w domu i zagrodzie.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

lilath
Posty: 19
Rejestracja: 2012-02-09, 21:06
Lokalizacja: Warszawa - Łomianki
brickshelf: lilath

 

#24 Post autor: lilath »

Hippotam pisze:Ten akurat daje kwiatki zielonym do góry. To chyba źle, no nie?
Bardzo źle. Kwiaty wręcza się koronami do góry (zawsze!!), bez folii w której je kupiliśmy i jeszcze żeby było trudniej lewą ręką, uprzednio uścisnąwszy prawicę osobie obdarowywanej.

W tym MOCu brakuje tylko na końcu kolejki skonfundowanego biedaka z pustymi rękami :)

Pora zacząć się udzielać a nie tylko cichaczem podglądać.

Jetboy

#25 Post autor: Jetboy »

glaz_pimpur pisze:Wg mnie dawanie kwiatkow i innych prezentów kobietom na 8.03 jest przejawem największego szowinizmu. Dbać o panie należy przez cały rok, także współpracując w domu i zagrodzie.
Jedno drugiemu nie przeszkadza.

ODPOWIEDZ