79103 Turtle Lair Attack

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Dominik D

#16 Post autor: Dominik D »

Ach, o to chodziło. :) To jasne, mogłyby być nadruki na rączkach, zgoda.

windsor

#17 Post autor: windsor »

Dominik D, ciekawą recenzją skusiłeś mnie ;) scepytcznie podchodziłem do tej serii ale jednak jest ładna, wkońcu to była jedna z moich ulubionych bajek w dzieciństwie ;) teraz czekać tylko cierpilie na okazję...

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: Darkelmo »

Cieszę się, ze jest pierwsza recenzja zółwi. Jako mały chłopak uwielbiałem zasiadać przed telewizorem i oglądałem każdy odcinek. Dziś razem z synem również oglądam. Fakt nie ma jakiegoś konkretnego wroga, ale humor jest przedni, dlatego postaram się zdobyć z 2-3 zestawy, a jak nie to na bank zbiorę sobie 4 żółwiki, Splintera i Shreddera i postawie sobie na biurku w pracy.
Wróćmy do recenzji. Wszystko co nie gra zostało już wytknięte, ale są to drobnostki bo recenzje bardzo przyjemnie się czyta. Minifigi są kapitalne i dziękuje twórcom żółwi za nadruki na torsach po zdjęciu skorup. Świetnie przedstawiłeś ten zestaw. Dziękuję Ci jako fan żółwi.
Pozwolę sobie na taki mały off-top
Wiem, ze nie ma tu Donatella ale muszę to napisać, iż strasznie nie podoba mi się jego broń.

Dominik D

#19 Post autor: Dominik D »

Darkelmo pisze:na bank zbiorę sobie 4 żółwiki, Splintera i Shreddera i postawie sobie na biurku w pracy
Właśnie z takiego założenia wyszedłem kupując 79100+79101+79103: dostaje się wszystkie cztery Żółwie, Drzazgę i Siekacza. ;) Do tego fajny gumowy Kraang, trzech szeregowych kolesi do bicia i zamaskowanego Ninję.
Wiem, ze nie ma tu Donatella ale muszę to napisać, iż strasznie nie podoba mi się jego broń.
Są dwa wzory Dona (wszystkie żółwie mają po dwie wersje) i naginata z 79105 jest całkiem spoko. Bo dostępne w 79101 im wyszło raczej słabo. Podobnie jest z Michelangelo: O ile nunchaku z 79100 jest bardzo przeciętne, kusarigama z 79104 wypada bardzo fajnie.

Dominik D

#20 Post autor: Dominik D »

Taki shameless plug: pod koniec tygodnia opublikuję reckę Shellraisera (79104). ;]

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#21 Post autor: aditoma »

Z tej serii chętnie zebrał bym komplet figurek.
Zestawy są jak dla mnie zbyt dziecięce;)
Zabawowość na wysokim poziomie ale "półkostactwo" na niskim;)
Za każdym razem gdy [CENZURA] kotek.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#22 Post autor: 3dom »

Dominik D pisze:Taki shameless plug: pod koniec tygodnia opublikuję reckę Shellraisera (79104). ;]
Ktorego tygodnia? :P

Dzięki za bardzo solidna recke. Przeczytalem ja wprawdzie z poslizgiem ale bardzo dokladnie, jak wielu z nas tez bylem w dziecinstwie fanem owczesnego serialu. I teraz mam powazny dylemat czy skusic się na zestaw bedacy aktualnie w [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=279981#279981]promocji w Tesco[/URL]...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Dominik D

#23 Post autor: Dominik D »

Czekam na obrobione foteczki. Opóźnienie niezależne ode mnie. ;] 79100 jest całkiem spoko - spoko części, super Kraang, jest pizza. Jeśli dobrze pamiętam jest też alternatywna instrukcja składania. Jedyną wadą tego zestawu jest IMO lipna katapulta - jej bawialność jest mocno ograniczona.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#24 Post autor: 3dom »

Dominik D pisze:Jedyną wadą tego zestawu jest IMO lipna katapulta - jej bawialność jest mocno ograniczona.
To akurat ma dla mnie najmniejsze znaczenie ;) No nic, póki co się jeszcze waham...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ