Menażeria

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Amal

#16 Post autor: Amal »

A ja to widziałem na własne oczy !! i miałem możliwość wziąć w ręce i przyjrzeć się detalom! (na spotkaniu integracyjnym rzecz jasna). Jak patrzyłem na prace Jeraca to zastanawiałem się czy to jeszcze hobby - modelarstwo, czy też już sztuka...
Tak w ogóle Doom to moja ulubiona i w zasadzie jedyna gra, w którą raz na jakiś czas grywam...
Ostatnio zmieniony 2013-04-11, 16:11 przez Amal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#17 Post autor: Qworg »

Świetnie wyszło, mozg jest rewelacyjny. Szkoda że oryginał miał takie drętwe nogi, w klockowej wersji wyglądaj raczej średnio.
Jerac pisze:Weź co masz pod ręką, złóż do kupy, odstaw.
Mama ci powinna zabrać klocki za takie teksty.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Jetboy

#18 Post autor: Jetboy »

Qworg pisze:Świetnie wyszło, mozg jest rewelacyjny. Szkoda że oryginał miał takie drętwe nogi, w klockowej wersji wyglądaj raczej średnio.
Jerac pisze:Weź co masz pod ręką, złóż do kupy, odstaw.
Mama ci powinna zabrać klocki za takie teksty.
Kiedy tak to działa. Tak się najfajniej buduje. Nie każdemu wychodzi tak jak Jeracowi, ale może to kwestia zbyt małej ilości iteracji.

Amal

#19 Post autor: Amal »

Qworg pisze: Szkoda że oryginał miał takie drętwe nogi, w klockowej wersji wyglądaj raczej średnio.
Toż to herezje !!! Jakowyś inkwizytor by się przydał...

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#20 Post autor: Jerac »

Hah, dzięki! Małe jest wciąż piękne? :)

Mnie dla odmiany proste, kanciaste nogi się bardzo podobają. Świetnie kontrastują z "organicznym" mózgiem i widać że są mechaniczne. U kraba ta różnica między organicznością a mechanizacją jest dużo mniej wyraźna, i musiałem dodatkowo dodać kabelki aby zaznaczyć że to jednak bardziej robot niż zwierze.

Okrągłe cusie w "kolanach" to po prostu małe czarne gumeczki złożone na pół i wetknięte w obie dziurki. Działa :)

kris kelvin

#21 Post autor: kris kelvin »

Niesamowite po prostu. Te zielone to jak Cie mogę, ale ten pająk z "Dooma" masakra.

Awatar użytkownika
tybort
Posty: 173
Rejestracja: 2011-03-23, 19:57
Lokalizacja: aktualnie z Krakowa

#22 Post autor: tybort »

Ludziom się zdarza czasem zbudować jakieś kosmiczne latadło z brick separatora i inni się wtedy zachwycają, że jest NPU, że super, że kreatywne.

Jerac sobie buduje dla rozrywki i ma takich NPU w jednej pracy... pięć? Więcej?

Kanciaste nogi mi się nie podobały ale skoro tak ma oryginał to jest ok. A poza tym to urywa to na czym siedzę. I zielone i mózgowe. Niesamowite co Ty potrafisz z klocków złożyć.

Orr
Posty: 7
Rejestracja: 2013-03-14, 10:11
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: Orr »

Po wszystkich zachwytach niewiele można już można dodać. :) Mi osobiście bardzo podoba się uroczo makabryczny pomysł, by zbudować mózg pająka z kończyn minifigów! Mroczna genialność tego pomysłu mnie poraża! Rispekt!

I dla takiego urodzonego militarysty jak ja jeszcze ten uroczy smaczek w postaci świetnie zrobionego gatlinga! :)

Pozdrawiam
Orr

Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 289
Rejestracja: 2012-03-26, 11:24
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
brickshelf: bonczyk85

 

#24 Post autor: bonczyk85 »

Orr pisze:I dla takiego urodzonego militarysty jak ja jeszcze ten uroczy smaczek w postaci świetnie zrobionego gatlinga! :)
Patent na gatlinga faktycznie świetny. Chyba to podobne rozwiązanie, jak w zestawie 79111 Constitution Train Chase z The Lone Ranger?

Edit
Pardon, to nie gatling, takie coś się z reguły w grach nazywało "minigun" :D.
Ostatnio zmieniony 2013-04-13, 13:48 przez bonczyk85, łącznie zmieniany 1 raz.
My sets
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?

Orr
Posty: 7
Rejestracja: 2013-03-14, 10:11
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#25 Post autor: Orr »

bonczyk85 pisze:
Orr pisze:I dla takiego urodzonego militarysty jak ja jeszcze ten uroczy smaczek w postaci świetnie zrobionego gatlinga! :)
Patent na gatlinga faktycznie świetny. Chyba to podobne rozwiązanie, jak w zestawie 79111 Constitution Train Chase z The Lone Ranger?

Edit
Pardon, to nie gatling, takie coś się z reguły w grach nazywało "minigun" :D.
Zarówno minigun jak i działko vulcan to rozwiązania wg. "systemu Gatlinga", więc nazewnictwo chyba jest OK. :)

Pozdrawiam
Orr

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#26 Post autor: Jerac »

Ojtam, gatling nie datling, w grze był sześciolufowy więc mój jest do bani. Mogłem wziąć ten z drednota (6 długich pinów powiązanych gumeczkami), ale kit z tym. A taki jak ja zrobiłem to nawet w exo-force był :)

A żeby było śmiesznie, w grze to dziadostwo strzelało trójkami pocisków z każdej lufy.

ODPOWIEDZ