[MOC] Kochanie, wróciłem wcześniej!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hippotam

[MOC] Kochanie, wróciłem wcześniej!

#1 Post autor: Hippotam »

1963:
Obrazek

2063:
Obrazek

Nie ma oszustw, są dwie prace:
Obrazek

Galeria: tutaj

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#2 Post autor: Flymbex »

Cudowne, wyglądają jak sceny z filmu. Świetne okno, "kaloryfer" i pupilek z 2063. 1963 kojarzy mi się ze starym francuskim filmem :) Na ścianie mógłby być portret ślubny.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#3 Post autor: Sorrow »

Słit, aż się prosi o gablotkę w muzuem:)
Chociaż wnętrzarsko druga scenka jest chyba trochę zbyt zachowawcza - myślisz, że za 50 lat nadal będziemy spać w łóżkach i mieć kaloryfery na ścianach?;)
Bardzo mi się podoba patent na zawiniętą kołdrę z serków 1x2.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#4 Post autor: Szerszen »

Takie kaloryfery... możemy mieć ;-)
Ogrzewanie podpodłogowe ma swoje minusy ;-)

Sądząc po przekrzywionym obrazku z "przeszłości", to było "ostro" ;-)
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

goldsun

#5 Post autor: goldsun »

Sorrow pisze:Słit, aż się prosi o gablotkę w muzuem:)
Chociaż wnętrzarsko druga scenka jest chyba trochę zbyt zachowawcza - myślisz, że za 50 lat nadal będziemy spać w łóżkach i mieć kaloryfery na ścianach?;)
Bardzo mi się podoba patent na zawiniętą kołdrę z serków 1x2.
Eee tam :-)
Podejrzewam, że intencją było, żeby jednak coś wyglądało podobnie.
Bo równie dobrze w przyszłości można by iść tropem Barbarelli i wtedy podobieństwa mogły by zniknąć całkowicie, albo pójść w pełnego wirtuala (chociaż to akurat mogłoby być ciekawe ?)

Mnie za to brakuje drewnianego okna w "przeszłości" i nie pasuje klawiaturka w koszyku - chyba jakaś komóra/tablet/google-glass/chełm pod VR by bardziej pasowały ? :-) główka z okularkami (od mecha) i słuchawkami zamiast koszyka całkowicie ?

W sumie to i tak dobrze, ze praca nie poszła "jeszcze bardziej kontrowersyjnie" :-)

Jetboy

#6 Post autor: Jetboy »

Świetne!
Tylko tego okna w przesłości brakuje.

Hippotam

#7 Post autor: Hippotam »

Sorrow pisze:myślisz, że za 50 lat nadal będziemy spać w łóżkach i mieć kaloryfery na ścianach?;)
Tak. Łóżko ma dobry interfejs użytkownika. Skoro przez kilkaset lat pozostaje mniej-więcej bez zmian, nie sądzę żebyśmy za 50 spali na czymś innym.

Co nie znaczy że nie próbowałem innego - miałem okrągłe, miałem i w innym kolorze. Ale po pierwsze wygląda nieczytelnie (jakby siedzieli w mini-ufo), po drugie za bardzo łamie symetrię. Ta praca przecież jest o tym, że tak naprawdę to nic się nie zmienia.

Dzięki za komentarze.

crises

#8 Post autor: crises »

Już sam plus za to, że zbudowałeś miniaturki. Podoba mi się, że każdy (prawie) element pomieszczenia ma swoje odpowiedniki z przeszłości i przyszłości. Fajny piesek.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#9 Post autor: Sariel »

Genialne.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#10 Post autor: Toltomeja »

Świetne. Bardzo trafiony pomysł żeby pokoje zrobić według podobnego schematu. I ten pupil!

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#11 Post autor: legosamigos »

Z 1963 bardzo podoba mi się pomysł na grzejnik z wykorzystaniem liftarmów płaskich 1x3, no i adapter z winylowymi płytami, natomiast z 2063 bardzo podoba mi się też grzejnik, wejście do domu, takie naprawdę futurystyczne :) okno oraz pupilek :D Słodki jest i nawet kosteczkę ma. To sobie amanta sprowadziła ta pani w 2063 roku :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Mrutek

#12 Post autor: Mrutek »

Na drugim obrazku spodziewałem się robota, ale to zielone z nieodgadnioną liczbą narządów pod kołderką też jest super.

Chirurg

#13 Post autor: Chirurg »

Sam nie wiem czy lepszy pomysł czy wykonanie. Gratuluje!

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#14 Post autor: legosamigos »

Chirurg pisze:Sam nie wiem czy lepszy pomysł czy wykonanie. Gratuluje!
Wg mnie jedno i drugie :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Hippotam

#15 Post autor: Hippotam »

Dzięki za komentarze.
Tak, zamiast ufoka miał być robot. Nawet zrobiłem takiego, z głową od robota z Collectible Minifigs i odpowiednią mechaniczną końcówką funkcyjną.... Ale uznałem że wygląda to zbyt dosłownie. Potem probowalem ufoka z UFO Attack, ale wydał mi się mało pociągający. Dopiero ten milusi z Toy Story pasował.

Okna w 1963 nie ma świadomie. Jak by było okno, to musiałaby być zasłony i zaczynało się tam robic za gęsto.

Aha, gramofon jest ukradziony od Misterzumbiego, z Haunted House, tylko zamiast tuby ma głośnik.
Ostatnio zmieniony 2013-06-21, 14:00 przez Hippotam, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ