Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] ADU Scouts
Autor Wiadomość
ludzik 

Wpisy: 25
Wysłany: 2013-06-28, 20:49   [MOC] ADU Scouts

Po powrocie do swiata lego akurat zdarzylem na koncowke Alien Conquest. Majac mile wsponienia zwiazane z Classic Space kupilem co sie dalo no i dodalem pare wlasnych modeli.

Pierwszy model ktory opracowalem to byl maly pojazd zwiadowczy (latajacy). Jest on przeznaczony do dzialan wewnatrz i poza atmosfera.

Wspomaga on również naziemny pojazd zwiadowczo obserwacyjny

Ostatnio zmieniony przez 3dom 2013-06-28, 21:36, w całości zmieniany 2 razy  

lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-28, 21:28   

Urocze pojaździki ale przydały by się lepsze zdjęcia. :)

blizzard 

Wpisy: 813
Wysłany: 2013-06-29, 14:00   

lordofdragonss napisał/a:
Urocze pojaździki ale przydały by się lepsze zdjęcia. :)

To racja. Spójrz, że prezentowany model na Twoich zdjęciach jest nieostry (np pierwsze zdjęcie i rozmazana główka pilota).
Lepiej by bylo też, gdyby prezentacja miała miejsce w warunkach światla dziennego, i bez błysku lampy w aparacie.
Z drugiej strony, wg mnie oczywiście, prezentacja niebieskiego latadła na niebieskim tle bezkrytycznie kojarzy mi się z czymś co pływa,a nie lata :P

ludzik 

Wysłany: 2013-06-29, 16:23   

blizzard napisał/a:

To racja. Spójrz, że prezentowany model na Twoich zdjęciach jest nieostry (np pierwsze zdjęcie i rozmazana główka pilota).

Na pierwszym zdjeciu jest dziób kadluba ostry.... Gdy robilem te zdjecia to niestety albo mi lapalo ostrosc na owiewke lub na dziób... wybralem dziób :)
Cytat:

Lepiej by bylo też, gdyby prezentacja miała miejsce w warunkach światla dziennego, i bez błysku lampy w aparacie.
Z drugiej strony, wg mnie oczywiście, prezentacja niebieskiego latadła na niebieskim tle bezkrytycznie kojarzy mi się z czymś co pływa,a nie lata :P

A bezkres przestrzeni? :) :) Oczywiscie wtedy musze przyznac ze pojazd kolowy juz z lenistwa wyladowal z tym samym tlem :)
Ostatnio zmieniony przez bacon 2013-06-29, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

bacon 
Adminus Emeritus
Master of Disaster

Wpisy: 1510
Wysłany: 2013-06-29, 17:16   

Ludzik, skup się proszę na tym co piszesz. Pisanie bez ogonków jest w granicy dopuszczalności ale "równierz" czy "dziub" już tę granicę zdecydowanie przekracza. Nie będziemy przecież edytować każdego twojego posta, a tak właśnie jest do tej pory.

ludzik 

Wysłany: 2013-06-29, 17:42   

bacon napisał/a:
Ludzik, skup się proszę na tym co piszesz. Pisanie bez ogonków jest w granicy dopuszczalności ale "równierz" czy "dziub" już tę granicę zdecydowanie przekracza. Nie będziemy przecież edytować każdego twojego posta, a tak właśnie jest do tej pory.

Dzieki za poprawienie bledow ortograficznych. Staram sie pilnowac ale czasem cos sie wsliznie :(

Amal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-30, 07:24   

A ja, tak czy inaczej pochwalę. Latadło wygląda na takie, które się nie rozpadnie podczas najbardziej intensywnej nawet zabawy. Pojazd zwiadowczy także niczego sobie. Co do zdjęć - Panowie ! przecież widać coś tam, coś tam. No... może macie rację, ale jósz co do ortografji to sie w ogule nie znaće, bo to wina kompótera jezd czensto,a wy od razó tacy gróbjańscy.
Ostatnio zmieniony przez Amal 2013-06-30, 07:29, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu