79003 An Unexpected Gathering

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#16 Post autor: rh »

Dzięki za recenzję.
O ile film mnie znudził (ostatnio w czasie lotu skutecznie robił za kołysankę), Hobbita jeszcze nie czytałem, to ten zestaw mnie zauroczył od samego początku. Świetna konstrukcja (ciekawie się to budowało i udany kolorystycznie), wręcz rewelacyjne krasnoludy. Cóż chcieć więcej :)

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#17 Post autor: Andzia »

Recenzja bardzo mi sie podoba. Jako szczesliwy posiadacz zestawu, zgadzam sie z autorem na temat bardzo pomyslowej konstrukcji okna. Wszystkie z reszta okragle okienka sa urocze w tym zestawie. Bogata uczta przy stole, kominek i laweczka w ogrodzie, to najbardziej charakterystyczne elementy tego zestawu. Chatka moglaby byc nieco bardziej rozbudowana i to jest moja jedyna negatywna uwaga, bo chcialo by sie wiecej...
Jak koledze "tomey" powyzej, brakuje mi jednak cierpliwosci aby zdjecie jedno po drugim obrabiac i zamieszczac. Zwlaszcza gdy sie rece "pala do roboty" hehe
Ostatnio zmieniony 2013-05-31, 17:10 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Lego maniak - moja kolekcja

z braku laku wciskam kit

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: szww »

Dziś zacząłem budować swój egzemplarz i okazało się, że nie dostałem arkusika naklejek :( Trzeba zadzwonić na infolinię :[

Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#19 Post autor: Aeryn »

szww pisze: Trzeba zadzwonić na infolinię :[
Możesz też na stronie Lego zgłosić.
Aczkolwiek, ja tam bym nie naklejał naklejek. ;)
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o...

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#20 Post autor: szww »

Ja tez nie jestem zwolennikiem naklejek, ale w przypadku serii tolkienowskich ich brak nazbyt zubaża całość.

ODPOWIEDZ