[MOC] Harry Cane po pracy

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Harry Cane po pracy

#1 Post autor: Sirius »

Zastanawialiście się kiedyś czym zajmuje się Harry Cane jeśli akurat nie uczestniczy w wyprawach Johnnego Thunder?

Ja- tak, i co więcej, ostatnio udało mi się odkryć czym na co dzień zajmuje się nadworny kierowca/pilot głównego bohatera serii Adventurers. Otóż Harry Cane jest utytułowanym kierowcą rajdowym. Wśród licznych zwycięstw ma na koncie zwycięstwo w wyścigu 24h Le Mans. Poniżej znajdziecie zdjęcia maszyny, w której startował Harry.
Obrazek
Obrazek

W sumie to chyba nigdy nie brałbym się za budowanie samochodu, bo chociaż podobają mi się stare samochody (jak chyba każdemu) to motoryzacja kompletnie mnie nie kręci. Impulsem była seria wspomniana wyżej seria Lego, o której przypomniałem sobie podczas sporządzania rankingu ulubionych zestawów, i ulubiona postać z tej serii czyli właśnie Harry. Nie wiem czemu właśnie akurat wybór padł na tą figurkę- pewnie ze względu na interesującą, wyróżniającą się buźkę i strój, w każdym razie to właśnie Cane był moja ulubioną postacią podczas zabaw w dalekim Egipcie czy Amazonii.

Poniżej zdjęcia samego samochodu. Nie jest to model żadnego konkretnego auta- takiego nie potrafiłbym zbudować, jednak wzorowałem się na pewnym modelu. Nazwy nie podaję bo pewnie okaże się, że podobieństwo jest żadne ;) Jeśli jednak ktoś zgadnie to gratuluje.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#2 Post autor: 3dom »

Bugatti Type 35? ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Sirius »

Nie ;) coś większego i jeżdżącego faktycznie w Le Mans ;)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

Fajny, taki do pojeżdżenia sobie po biurku.
A czy te piasty muszą tak wystawać?

Nie powinien mieć jakiejś rurki wydechowej?
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#5 Post autor: Szerszen »

Samochodzik o bardzo fajnych kształtach, aczkolwiek kolorystycznie - IMHO lepiej wygląda na tej starej fotografii ;-)
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Sirius »

@ Ciamek - jak zrobiłem piasta z krótszego pina to nie wyglądało to dobrze bo koła między kołami a karoserią musi być trochę odstępu. Na zewnątrz też trochę zazwyczaj wystaje jednak racja, że nie aż tyle.

A co do rury wydechowej to wychodzi jak się znam na samochodach- wiem, że muszą być koła i kierownica, a o takim drobnym szczególe jak rura oczywiście zapomniałem ;)

@ Szerszen - myślałem nad tym żeby zrobić go w dark blue, ale nie miałem wszystkich części, a niektóre chyba nawet nie występowały w tym odcieniu

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#7 Post autor: 3dom »

Sirius pisze:@ Ciamek - jak zrobiłem piasta z krótszego pina to nie wyglądało to dobrze bo koła między kołami a karoserią musi być trochę odstępu. Na zewnątrz też trochę zazwyczaj wystaje jednak racja, że nie aż tyle.
Spróbuj zrobić ośki z tego:

Obrazek
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#8 Post autor: Szerszen »

Sirius, znam ten ból... dlatego doceniam kształt i bawialność.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

ODPOWIEDZ