[MOC] Neero I

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Neero I

#1 Post autor: spacelord »

witam po długiej przerwie

Jak już się poprzeprowadzałem ze dwa razy, dom postawiłem i potomczynie spłodziłem czas wrócić do poważnych zajęć ;P (choć to tylko wina lenistwa, że aż tyle czasu nie budowałem...)
W ramach reaktywacji po baaardzo długiej nieMOCy twórczej, takie małe coś zbudowałem.

Mimo, że małe to i tak trochę czasu mi zajęło poprawianie szczegółów (zwłaszcza tył i przód) i się cieszę, że w końcu doprowadziłem go do jakiegoś sensownego stanu i mogę zająć się następnymi budowami. W drodze jest jeszcze trochę małych MOCy, a potem muszę coś z classic space'a zbudować po tych latach ;P


Obrazek
Obrazek

Dodatkowe zdjęcia:
- z tyłu: TUTAJ
- z boku (brzydko wygląda): TUTAJ
- i mała galeria (po upublicznieniu): TUTAJ

pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony 2014-02-04, 15:19 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#2 Post autor: kooboo »

Mi on nie wygląda na myśliwiec tylko bardziej na "miejski" latający samochód.
Ale ogólnie bardzo ładny model. I kolorystycznie, i kształtem i pomysłem. Jestem na tak ;)

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: Mestari »

Ładnie wkomponowane są te panele technic :)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

kooboo pisze:Mi on nie wygląda na myśliwiec tylko bardziej na "miejski" latający samochód.
W sumie też się nad "miejskością" zastanawiałem bo nie widać żadnego uzbrojenia (i też próbowałem je dodać ale zrezygnowałem w końcu), jednak jakoś kształtem (przynajmniej mi) bardziej pod wojskowy opis mi podchodził
Mestari pisze:Ładnie wkomponowane są te panele technic :)
Te panele były tam od początku modelu prawie i sporo się namęczyłem żeby właśnie jakoś pasowały i dotrwały do końca...

dzięki za komentarze :)

Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 370
Rejestracja: 2012-12-28, 18:27
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
brickshelf: tbzz
Kontakt:

 

#5 Post autor: tbzz »

Sprytna i nietuzinkowa konstrukcja. Fajna praca w ładnej stonowanej i pasującej do siebie kolorystyce.
Insta (główny kanał) @legos_soul
Blog Lego http://legosoul.wordpress.com/
Zestawy http://brickset.com/sets/ownedby-tbzz

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#6 Post autor: spacelord »

Dzięki. Zachciało mi się nie CS-owymi kombinacjami kolorów pobawić i tak wychodzi na razie (te konkretne na wzór SW są)... Będzie ulepszany jeszcze bo dalej mi się przód nie za bardzo podoba...

Awatar użytkownika
Jarząb
Posty: 132
Rejestracja: 2012-05-07, 09:22
Lokalizacja: Ostróda
brickshelf: jarzab

 

#7 Post autor: Jarząb »

Twoja praca wygląda jak fabryczny zestaw Lego. To duży plus.
Jedynie ludzik średnio mi pasuje do tego kompletu, może kolorystycznie coś mi przeszkadza w nim.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#8 Post autor: spacelord »

Faktycznie ludzika zbyłem i szybko jakiegoś dobrałem... w ogóle bieda u mnie z ludzikami nowszymi niż z przed 10 lat i muszę nadrobić w końcu i w tej kwestii...
Jak mówisz że wygląda na fabryczny to fajnie, bo teraz są naprawdę dopracowane... - ale nie nadawałby się na takiego przez wytrzymałość, zwłaszcza tylnej części.
Dzięki za komentarz :)

gamer
Posty: 36
Rejestracja: 2014-02-23, 12:38
Lokalizacja: Kraków

#9 Post autor: gamer »

Jarząb pisze:Twoja praca wygląda jak fabryczny zestaw Lego. To duży plus.
Dokładnie to samo pomyślałem, jak zobaczyłem Twój zestaw. Podoba mi się oszczędne dysponowanie elementami i spokojna, spójna kolorystyka.

Model trochę mało drapieżny jak na myśliwiec, brak widocznej broni i odsłonięty kokpit. No i ten radosny pilot. ;) Z drugiej strony z jakiegoś powodu wygląda mi na pojazd policyjny... może przez niebieskie światła.

Coś Ciebie zainspirowało, czy pomysł z głowy?

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#10 Post autor: spacelord »

Nic mnie nie inspirowało - zacząłem sobie coś dłubać z jakimś tam ogólnym planem i po "iluś tam" krótkich posiedzeniach takie coś wyszło. Opis faktycznie nie najlepszy - bo pojazd miejski jednak lepiej pasuje :/ A minifigów muszę doinwestować - ale coś czuję, że za szybko to nie nastąpi...

ODPOWIEDZ