Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Orange Thunder
Autor Wiadomość
Gwar
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 18:14   [MOC] Orange Thunder

Witam!

Pragnę przedstawić mój pierwszy MOC który zdecydowałem się przedstawić na forum. Miał on swego prekursora, jednak silnik i część ramy były żywcem kopią 8051-b, po jego zbudowaniu i po tym jak swoje odstał... stwierdziłem, że jest brzydki.

Zakupiłem opony i zabrałem się do ponownej pracy. Miał być bobber napędzany wałem z silnikiem boxer i w całkiem innym kolorze. Jednak podczas budowy gdzieś o tym zapomniałem i puściłem wodzę fantazji. I przyznam, bawiłem się świetnie budując go, chociaż miałem chwile gdy zawieszałem się na jakimś elemencie i porzucałem budowę na jakiś czas.

Link do galerii na Flickr
Link do BS

Oraz film, chociaż zmotoryzowany to on nie jest i zbyt wielu funkcji to on nie ma ;)

piotrpki 

Wpisy: 54
Wysłany: 2014-02-15, 19:24   

wzorowałeś się na jakimś "życiowym" modelu, czy wyszło spontanicznie?

Gwar
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 19:32   

Spontanicznie, jedynie budując silnik starałem się zerkać na zdjęcia.

kooboo 

Wpisy: 108
Wysłany: 2014-02-15, 23:46   

Ooo, motocykl. Lubimy motocykle. Co prawda takie custom choppery a'la Orange County Chopper (chciałem to napisać, ze względu na kolor ;) ) to niezupełnie mój gust, ale jednoślad, to jednoślad.
Pierwotna wersja bardziej mi się podobała, ale to ze względu na osobiste preferencje, bo po prostu wolę takie cruisery.
Wygląda bardzo "zestawowo" i mi się podoba. Choć troszkę ma jakby wręcz za dużo dziurawej przestrzeni jak się patrzy na niego z boku. Co tylko potęguje zestawowy look ;)

Swoją drogą też się zabierałem do budowy motonga, przedwczoraj przyszły do mnie szosowe opony i też miał być pomarańczowy. Ale chyba zmienię motyw ;). Tylko, żebym miał na budowę czas...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu