[MOC] Ważka Zyberyjska

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

[MOC] Ważka Zyberyjska

#1 Post autor: Ciamek »

Kolejny MOC ze świata Zyberii: Ważka Zyberyjska

Obrazek

Zyberiańska Republika Ludowa (ZRL) - państwo, w którym praktycznie wszędzie i przez cały rok panuje większa lub mniejsza zima - posiada ogromne połacie lasów. Trzeba więc coś z nimi robić, np. wycinać je. Do tego celu powstał [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=22347]Robot Drwalski LR-2 'Cyrulik Zyberyjski'[/URL] .

A jak się już tak siedzi w takim lesie w Zyberii i wycina te drzewa, to czasem można zabłądzić.
Aby tego uniknąć, Zyberianie wykorzystują małe helikoptery typu Poliuszyn C-2 'Strekoza', zwane potocznie "Ważka Zyberyjska".


Zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Wspaniała kraina ta Zyberia... aż się chce po niej podróżować.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#3 Post autor: Toltomeja »

Coraz bardziej podoba mi się ta Zyberia. Ja chcę tam pojechać!
Ładne latadełko, utrzymane w dobrym zyberyjskim stylu. Kółka z kierownic są genialne.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

Dość sympatyczne to, klimat zyberyjski utrzymuje... ciemny niebieski to z braku klocków w czerwonym kolorze czy będą takie wstawki?
Jak zbierzesz kiedyś razem wszystkie zyberyjskie konstrukcje to będzie ciekawa scenka ;)

ps. następnym razem mógłbyś urozmaicić teren żeby nie był taki płaski, i ew wymyślić jakąś zyberyjską roślinę - "nie drzewo" (nic do drzew nie mam, są bardzo fajne, ale już 3 raz... - choć jeśli traktować je jako tło do MOCa właściwego to ok)

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#5 Post autor: nisiia »

No i jak zawsze świetne, piękne i przyjemne :) Na pewno chciałabym pozwiedzać, jak koledzy wcześniej, żeby tylko było tam cieplej... ;)
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#6 Post autor: Ciamek »

Toltomeja pisze:Kółka z kierownic są genialne.
To jeden z takich pomysłów, które od dawna człowiek ma, tylko za bardzo nie wie do końca w czym go wykorzystać. Mi się wreszcie udało tutaj : o)
spacelord pisze:ciemny niebieski to z braku klocków w czerwonym kolorze czy będą takie wstawki?
I to, i to. W pozostałych mocach z Zyberii też są wstawki dk blue i też w dużej części dlatego, że czerwonych zabrakło.
spacelord pisze:Jak zbierzesz kiedyś razem wszystkie zyberyjskie konstrukcje to będzie ciekawa scenka
Chciałbym w Warszawie postawić wszystko na jednej makietce.
spacelord pisze:ps. następnym razem mógłbyś urozmaicić teren żeby nie był taki płaski, i ew wymyślić jakąś zyberyjską roślinę - "nie drzewo" (nic do drzew nie mam, są bardzo fajne, ale już 3 raz... - choć jeśli traktować je jako tło do MOCa właściwego to ok)
Nie spalałem się nad tym, bo to tylko tło. Nie mam też za bardzo z czego zrobić go bardziej urozmaiconego. Ale fakt - tym razem posadziłem tylko drzewa, a zapomniałem o pomniejszych roślinkach : o(
Nisiia pisze:Na pewno chciałabym pozwiedzać, jak koledzy wcześniej, żeby tylko było tam cieplej... ;)
Przy wycince lasu zawsze jest ciepło!

Dziękuję za komentarze : o)
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ