Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Szerszen
2014-04-21, 17:16
[MOC] Tachikoma v.0.5
Autor Wiadomość
Johan 
VIP
Im So Meta, Even This Acronym

Wpisy: 750
Wysłany: 2014-04-21, 16:18   [MOC] Tachikoma v.0.5

Dzień dobry wszystkim

Niedawno zacząłem oglądać serial anime "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" i mnie wcięło. Lubię cyberpunk, szczególnie dobrze zrealizowany, i ten serial idealnie trafił w moje gusta. Po prostu nie mogłem się oderwać, aż obejrzałem wszystkie odcinki, do których miałem dostęp. Teraz nie mogę się doczekać na pozostałą połowę, a w międzyczasie postanowiłem sobie złożyć Tachikomę, czyli miniczołg kierowany przez SI, które są jednymi z bohaterów drugoplanowych serialu. Szybko jednak okazało się, że nie dam rady skonstruować z klocków które mam nóg w kolorze niebieskim tak, aby mnie satysfakcjonowały. Za to w Dark Orange udało się. A skoro zmieniłem już kolor, to wprowadziłem w projekcie kilka innych zmian, i efekt końcowy mocno odbiega od oryginału. Nic to, jak kupię potrzebne części zbuduję wierną wersję, również kolorystycznie, a na razie mam wersję 0.5:

W międzyczasie uznałem, że ten czołg świetnie się nadaje do wykorzystania w Brikwarsach, a z pozostałych po budowie slope'ów skleciłem do kompletu drona. Ciekawostka: na poniższym kadrze znajdują się wszystkie klocki w kolorze Dark Orange jakie posiadam:

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania!
Ostatnio zmieniony przez Johan 2014-04-21, 17:26, w całości zmieniany 2 razy  

SERVATOR 
VIP

Wpisy: 3438
Wysłany: 2014-04-21, 16:43   

Ooooooo takie figurki w grach, to ja lubię :)
Czekam na rozszerzenie armii.

Szerszen 
VIP
Brick Warrior

Wpisy: 1785
Wysłany: 2014-04-21, 17:15   

Ulala... coś czuję, że najbliższe rozgrywki mogą być ciekawe.
Nawet mimo innego koloru, czołg wyszedł fajnie. Dron też. Pozwolę sobie przenieść temat do działu BrikWars, z zostawieniem linku w zewie przyszłości.

spacelord 

Wpisy: 918
Wysłany: 2014-04-26, 06:18   

Oglądałem Ghost in the shell ale dawno temu i niewiele pamiętam już... Bardzo fajny MOC wyszedł ale jako wersja legowa orygianłu to jednak za dużo różnic... Na nogach byłby pewnie leszy, ale taki też fajny, kolory fajnie pasują, i w takiej skali można by powalczyć żeby jeszcze kilka studów mniej było...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu