FAQ - Shop at Home - S@H

Składnica wiedzy

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#91 Post autor: bacon »

Paweł pisze:Naliczaja Wam sie normalnie punkty VIP? Zrobilem zamowienie 5 dni temu (pierwsze z rejestracja konta VIP), po 3 dniach napisalem, ze nie nabili mi punktow, odpisali, ze powinny byc w ciagu 24 godzin, ale wciaz ich nie ma.
A przesyłka już wysłana?

Jetboy

#92 Post autor: Jetboy »

Ja dostałem maila że moja paczka zostanie wysłana z opóźnieniem, więc może podobnie z twoją. Punkty naliczają po wysyłce.
Ostatnio zmieniony 2014-05-03, 14:51 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#93 Post autor: wallyjarek »

Jetboy pisze:Ja dostałem maila że moja paczka zostanie wysłana z opóźnieniem, więc może podobnie z twoją. Punkty naliczają po wysyłce.
Pierwsze zamowienie które zrobiłem w środę juz wysłali i punkty juz mam naliczone.
Wczoraj składałem kolejne, paczka jeszcze nie jest wysłana i kolejnych punktów mi nie nabili.
Pewnie w poniedziałek to zrobią gdy wyjdzie paczka z siedziby.

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#94 Post autor: Paweł »

Robiłem dwa zamówienia, pierwsze już wysłali a punktów wciąż nie ma.
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#95 Post autor: Hegemon »

Są opóźnienia z naliczaniem punktów. Mi nabili dopiero dwa dni po tym jak paczka była w domu.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Awatar użytkownika
rrosiak
Posty: 64
Rejestracja: 2012-01-07, 15:34
Lokalizacja: Warszawa, Kutno

#96 Post autor: rrosiak »

A mnie omyłkowo naliczyli o 400 za dużo, więc bez wnikania w szczegóły wykorzystałem je przy kolejnym zamówieniu. Niestety po 2 dniach zrobili korektę i aktualnie mam -283 :)
"Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy."

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 969
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#97 Post autor: Jahoo »

Przepraszam bardzo za pytanie nooba... nie moglem sie doszukac. Ile kosztuje przesylka z S@H ?
GBC!

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#98 Post autor: bacon »

Jahoo pisze:Przepraszam bardzo za pytanie nooba... nie moglem sie doszukac. Ile kosztuje przesylka z S@H ?
Chyba 46zł, ale za zakupy powyżej 200zł przesyłka jest free.

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#99 Post autor: kooboo »

Może ktoś się z Was spotkał z takim problemem. Nie mogę się zalogować do S@H. To okienko logowania zwyczajnie mnie ignoruje. Login poprawny, hasło poprawne, ale nic się nie dzieję.
Próbowałem usunąć ciasteczka, to samo. Próbowałem nawet wejść na około przez "zapomniałem loginu" czy hasła, ale te przyciski też mnie ignorują. Nie mogę się zalogować bo nie. Bez komunikatu o błędzie, bez jakiejkolwiek reakcji. Nie i już.

Jetboy

#100 Post autor: Jetboy »

kooboo pisze:Może ktoś się z Was spotkał z takim problemem. Nie mogę się zalogować do S@H. To okienko logowania zwyczajnie mnie ignoruje. Login poprawny, hasło poprawne, ale nic się nie dzieję.
Próbowałem usunąć ciasteczka, to samo. Próbowałem nawet wejść na około przez "zapomniałem loginu" czy hasła, ale te przyciski też mnie ignorują. Nie mogę się zalogować bo nie. Bez komunikatu o błędzie, bez jakiejkolwiek reakcji. Nie i już.
Zdarza się. Spróbuj za chwile, albo z innej przeglądarki.

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#101 Post autor: kooboo »

Jetboy pisze:Zdarza się. Spróbuj za chwile, albo z innej przeglądarki.
Za chwilę nie poprawia sytuacji, bo tak mam od co najmniej tygodnia (a może i dłużej, ale po prostu tydzień temu ostatni raz miałem potrzebę się zalogować). W żadnych FAQach ani ogólnie w internetach nie bardzo ludzie się skarżą, więc mam jakiś odosobniony przypadek.
Z innej przeglądarki (spróbowałem na mobilnym Chrome) rzeczywiście działa, ale wolałbym u siebie na kompie też mieć dostęp. W ogóle wolę zakupy robić z desktopa, nie z telefonu.

Ale dzięki próbie na telefonie w zasadzie wiem już która część nie działa - jak się wpisuje login i hasło to się pojawiają takie zielone fajeczki "ok" obok pola do loginu i hasła. A na kompie się nie pojawiają wcale. I nieważne czy wpiszę poprawny login czy jakiś bzdurny wyssany z palca i wyssane z palca hasło.
Ostatnio zmieniony 2014-05-19, 08:08 przez kooboo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
K^3
Posty: 180
Rejestracja: 2011-06-11, 19:55
Lokalizacja: Gdańsk / Tokio

#102 Post autor: K^3 »

A może adblock w jakiś sposób przeszkadza?

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#103 Post autor: Szerszen »

Zaktualizuj Jave i Flasha - to ostatnio najczęstsze problemogenne aplikacje jak chodzi o logowania.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#104 Post autor: kooboo »

leń pisze:A może adblock w jakiś sposób przeszkadza?
Wygląda na to, że znalazłeś winowajcę, za co Ci niezmiernie dziękuję. Wyłączem Adblocka i zadziałało.
Sam winowajca natomiast mnie w sumie dziwi - przecież wcześniej trybiło i to nie jeden raz. Jakiś aktualizacji nie zauważyłem ostatnio, więc może w kodzie strony wpisali jakieś słowo, które Adblock zaczął blokować.

Niemniej jednak dziękuję uprzejmie jeszcze raz :)
Ostatnio zmieniony 2014-05-19, 13:09 przez kooboo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
K^3
Posty: 180
Rejestracja: 2011-06-11, 19:55
Lokalizacja: Gdańsk / Tokio

#105 Post autor: K^3 »

Niezamaco. Ale, co dziwne, mnie się udaje zalogować mimo włączonego adblocka. Może mam inny zestaw filtrów.

ODPOWIEDZ