Wiek: 29 Dołączył: 30 Mar 2005 Wpisy: 155 Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2014-06-22, 18:44
kiohin napisał/a:
Zielone bloki silnika są jak dla mnie zbędnym elementem, rzekł bym nawet, że są udziwnieniem ponieważ nie zwiększają one funkcjonalności modelu, a chyba właśnie o funkcjonalność w TECHNIC chodzi, prawda?
Skoro oryginał ma zielone to jego model też, to chyba logiczne. Jakby w zestawie pojawiły się zwykłe lbg, to zaraz byłaby lawina zażaleń, że w oryginale są zielone...
kiohin napisał/a:
I takie małe pytanie odnośnie modelu B: Czy on też jest ze stajni VOLVO? Jeśli tak, to poproszę o szczegóły na temat oryginału.
Jako syn posiadacza licencji/prawa jazdy/pozwoleń/homologacji itp na wszystko co jeździ i co waży więcej niż kilkadziesiąt ton, zaświadczam:
ludzie nie wiedzą co to jest koparka a co to jest ładowarka.
Tak samo czym jest łopata a czym jest szpadel.
Albo Chińczyk i Japończyk.
Tako musi być, tego se nie zmieni.
Wiek: 29 Dołączył: 30 Mar 2005 Wpisy: 155 Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2014-06-24, 13:09
blizzard napisał/a:
M_longer napisał/a:
KOPARKA Volvo...
Jako syn posiadacza licencji/prawa jazdy/pozwoleń/homologacji itp na wszystko co jeździ i co waży więcej niż kilkadziesiąt ton, zaświadczam:
ludzie nie wiedzą co to jest koparka a co to jest ładowarka.
Dla wielu każda maszyna budowlana to koparka, spotkałem się z ludźmi co na spycharkę też mówili koparka...
Wiek: 30 Dołączył: 13 Mar 2012 Wpisy: 59 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-24, 13:44
Jest taki polski film, w którym na placu budowy jakiś facet mówi do chłopaka, że coś tam, coś tam buldożer (chyba, już nie pamiętam, ale też taka spora pomyłka), a on odpowiada że nie buldożer tylko excavator. :D
Możliwe, że to 'Matka Królów' z 1982.
_________________ "We're from the Planet Duplo. We are here to destroy you."
Ostatnio zmieniony przez bezetkace 2014-06-24, 17:49, w całości zmieniany 1 raz
Czy ktoś z was zbudował ten model z posiadanych klocków? Jeśli tak to czy występuje u was taki objaw że serwo nie zawsze prostuje ładowarkę tylko trzeba prostować ją pilotem, bo wcześniej przy innych pojazdach nie miałem takich objawów.
Podsumowując:
- brzydkie jak siedem nieszczęść
- fatalna dziurawa paka, która w dodatku podnosi się wolno i o mały kąt
- mało przypomina to co powinno (w tym ma o 2 koła za mało, taki szczegół)
- za to jest całkiem solidne i jeździ i skręca nieco jakby lepiej niż model A
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich wpisów Nie możesz usuwać swoich wpisów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum