[MOC] Kurak

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 237
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

[MOC] Kurak

#1 Post autor: Aleksander Spyra »

Oto kurak:
Obrazek

Dzielący poziom inteligencji wszystkich Mixelów, ten niepozorny potworek jest tak naprawdę źródłem tych kreatur.
Ma w sobie coś z kameleona po dziesięciu energy drinkach, zmienia kolory jak szalony, a także coś z kury - te oczy mówią wszystko... Jak smakuje omlet z jego jajek? - trochę jak w Harrym Potterze, jajka wszystkich smaków :)

Praca na konkurs. Szukając inspiracji zatopiłem się w rozmyślaniach na temat pochodzenia Mixeli... Są zarazem różne i podobne. Ich szef powinien być przez nie poważany... A kogo się tak poważa, jak rodzica? :)

Edyta
Dodatkowe foto: klik i klik
Ostatnio zmieniony 2014-07-19, 23:38 przez Aleksander Spyra, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: SERVATOR »

Fajny jest :)
Nie masz więcej fotek? On ma ogon?

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#3 Post autor: Innos »

Kurcze (nomen omen), nie mogę oprzeć się wrażeniu, że głowa i twarz są tam nieco z tyłu - oczy i jakby zmartwione brwi kryją się w w tych elementach zawiasów w kolorze tan pod krzaczastymi włochami. ;) Cała ta zieleń zlewa się na tyle, że, kurza twarz, kurzą twarz kiepsko widać. ;) A tak poza tym to całość wygląda też trochę na dinozaura.:P Do Mixeli jednakowoż pasuje stylem, a o to przecież chodziło.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#4 Post autor: Bricksley »

Zozoleon pisze:trochę jak w Harrym Potterze, jajka wszystkich smaków :)
W Harrym Potterze były fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta ;)

Szczerze powiedziawszy nie wiem o co biega w Mixelsa, ale w LEGO wyglądają dość sympatycznie. Ten nie jest wyjątkiem :)
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ