[MOC] AT-RT

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] AT-RT

#1 Post autor: Sirius »

Dziś mam do zaprezentowania maszynę kroczącą z uniwersum Gwiezdnych Wojen. AT-RT, bo o nim mowa, podobnie jak chyba już większość pojazdów ze świata SW trafił do regularnego zestawu. W zestawie 75002 pojawił się egzemplarz będący na wyposażeniu 501 Legionu podczas Bitwy o Umbarę. Model prezentuje się całkiem przyjemnie i jest bawialny, posiada jednak jeden zasadniczy mankament. Konstruktorzy Lego kompletnie zignorowali skalę i w efekcie pojazd, który w oryginale ma około 3,2 metra wysokości, w klockowej wersji zbliża się do gabarytami do dziewięciometrowego AT-ST. Budując swoją wersję starałem się zachować kompaktowe rozmiary AT-RT. Poniżej przedstawiam efekty:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-08-07, 10:12 przez Sirius, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#2 Post autor: 3dom »

Ło... Ten zestawowy faktycznie wygląda jakby był na sterydach, w dodatku dość mocnych. Twój jest bardzo fajny, wygląda też na dość mocny i zbudowany po bożemu więc spokojnie mógłby po drobnych modyfikacjach wyjść jako polybag :)
Ostatnio zmieniony 2014-08-07, 10:15 przez 3dom, łącznie zmieniany 1 raz.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
gmkkk
Posty: 1005
Rejestracja: 2014-06-24, 21:06
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
brickshelf: gmkkk

 

#3 Post autor: gmkkk »

Może by tylko użyć tego samego odcienia jasnego szarego - nie mieszać old grey z light bluish grey, ale to takie moje spostrzeżenie

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Sirius »

Wiem, że widać drobne różnice, ale nigdy specjalnie nie rozróżniam tych dwóch odcieni podczas budowania.

klatka
Posty: 60
Rejestracja: 2013-09-01, 10:26
Lokalizacja: Bełchatów
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: klatka »

Wygląda na bardzo "zwinną" maszynę i ultra kompaktową - cieszy oko :) A i mam też wrażenie iż budowa jej "małemu - niedoświadczonemu" konstruktorowi z swoich części pozwoli ją bardzo fajnie skopiować i bawić się :) Brawo!!!

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#6 Post autor: SERVATOR »

Jakbyś go lekko powyginał tu i ówdzie, to i do [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=23436]konkursu SW Microfighters[/URL] by się łapał :)

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Sirius »

Spoko, na ten konkurs wymyślę coś nowego ;) na razie skupiłem się na minitrialówce, ale w starwarsowym też na pewno wezmę udział.

A przy okazji, wrzuciłem na flickr zdjęcia AT-RT w lepszym świetle, więc zapraszam do oglądania:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-08-29, 22:38 przez Sirius, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ