[Zawody] LTTC 2014 rajd #4

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#46 Post autor: nisiia »

faworyci dotarli krótko po 10-tej. Emocji nie brakuje ;) usiadlam z książką na trawce, bo to nie na moje nerwy ;)
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#47 Post autor: 3dom »

BJ pisze:Kubrick szaleje na trasach;)
Potwierdzam, widziałem jak kamienie sypią się spod opon kubrickowej Tatry ;)
Ostatnio zmieniony 2014-08-31, 13:06 przez 3dom, łącznie zmieniany 1 raz.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#48 Post autor: Chrupek »

Wrzucam wyniki dzisiejszych zawodów:

Obrazek

A tutaj wyniki szczegółowe:

Obrazek

Edit: kolejnosc na liscie wpisywalem z kolejnosci odprawy, a nie zgloszen. Zazarta walka z Kuba:P

Dzieki wszystkim za przybycie, szczegolnie licznej slaskiej ekipie. Do zobaczenia na nastepnych!
Ostatnio zmieniony 2014-08-31, 17:20 przez Chrupek, łącznie zmieniany 1 raz.
Sezon w pełni!

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#49 Post autor: 3dom »

No no, ładne wyniki Ci Grzegorz wyszły :P
Gratulacje dla dwóch zwycięzców i Jacy za podium na gościnnych występach. Cóż się działo na sekcjach 3&4 że tyle DNFów?
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#50 Post autor: BJ »

3 i 4 sekcja to jedna trasa jechana w dwie strony, dużo aut się tam zawieszało.
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#51 Post autor: smyk »

Łoł! Tak szybko wyniki! Brawo sędziowie zliczający :)

Fajna zażarta walka o wygraną, a w środku stawki też się trochę działo.
Moje T813 niby słabo, z rolkami, licznymi dotknięciami, rozjeżdżającym się skrętem, ale jednak wynik lepszy niż się spodziewałem. Gdyby mi ktoś przed rajdem powiedział, że objadę BJ i Blahę to brałbym to w ciemno.

Słowa uznania dla Kamyka. Nie pamiętam kiedy ostatnio 4x4 było tak wysoko.

Dzięki za wspólną zabawę!
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#52 Post autor: Atros »

Grzesiek, ty zbóju, na ostatniej sekcji poprawiłeś mój świetny czas o jeszcze 3s i mnie dogoniłeś w punktach - nie ładnie ;)
Zawody świetne, dzięki wszystkim. Niestety musiałem się zawijać bardzo szybko a chętnie bym jeszcze z Wami został.

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#53 Post autor: ManiekManiak »

Dzięki za meeting. Super, że śląska ekipa dojechała. Fajnie, że tak dużo aut, sporo się działo. Podoba mi się, że wszyscy budują auta które nie zdychają, napierają do przodu i gryzą glebę jak trzeba.

Tak, gwózdki będziemy dobijać do poziomu gruntu:)

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#54 Post autor: Atros »

ManiekManiak pisze:Tak, gwózdki będziemy dobijać do poziomu gruntu:)
O, to, to! :)

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#55 Post autor: Blaha »

Śląsk już w domu.
Dzięki za fajne zawody. Było sympatycznie. Maszyny dawały radę, choć moja miała ciężko na tych diabelskich dwóch sekcjach, przez to słaby wynik końcowy :(
Gratulacje dla całego podium!

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#56 Post autor: nisiia »

Kubricki dotarły chwilę przed 22:00 :) Zachwycone i zmęczone, dzięki!
Ostatnio zmieniony 2014-08-31, 21:38 przez nisiia, łącznie zmieniany 1 raz.
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

Kamyk
VIP
Posty: 237
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

#57 Post autor: Kamyk »

Wielkie dzięki za dzisiejszy rajd! Pogoda dzisiaj ostatecznie bardzo dopisała - szkoda, że przenieśliśmy się na Siekierki. Trasy były wymagające, ale mimo to radziliśmy sobie z nimi ;) Mój przejazd zaczął się fatalną 1. sekcją jednak później dwoiłem się i troiłem, dlatego na koniec, mimo naprawdę fatalnego przelicznika, mam czwarte miejsce :) Poza tym gratuluję wszystkim zawodnikom, a w szczególności podium, za ładne występy ;)

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#58 Post autor: Uncle Jaca »

Dziękówka za rajd!
Fajnie było się znów spotkać, pogadać pośmiać i pościgać:)

Ciesze się, że zająłem trzecie miejsce bo to moje pierwsze podium na LTTC jednak w moim odczuciu trzeci powinien być Kamyk i to jemu gratuluję bo pomimo początkowych niepowodzeń jechał wzorowo a było z Kim i z czym powalczyć. Maszyny i ładne i mocne, stawka wyrównana poza Kuba i Grześkiem, którzy gdzieś uciekli...

Przewaga NXT ogromna. Nieosiągalne dla pf jest obsługiwanie skrętu na jednej zębatce prosto z silnika czy też takie zredukowanie prędkości przed bramką, automatyczne centrowanie... albo zmiana biegów wraz z wymuszoną minimalną prędkością podczas postoju jaką miał Emil. Rzemieślnik vs cyfrowa obrabiarka, hehe. Trzeba pogratulować, że umiecie to tak sprytnie zaprogramować, szacun.

Nie podoba mi się Wasz przelicznik, który odbiera szanse 4x4 i wyraźnie to widać. Kamyk wyliczył, że aby nawiazać jakąkolwiek walkę z 8x8 musiałby wykręcić ok 60% lepszy czas?! Podumajcie nad tym - to ostre słowa ale poddajemy (my, bo razem zgodnie tak twierdzimy tj. ja, Kamyk i Blaha) Wam je pod rozwagę na przyszły sezon.

U nas jest inaczej a u Was inaczej. Jedziemy do Was to przyjmujemy Wasze zasady -proste i tu nikt płakać ani dyskutować nie będzie. Po prostu przemyślcie to i wszystko.

Rajd mi się podobał, były ciekawe trasy i wymagające, jechałem świerzym pojazdem, dla którego było to pierwsze wyjście w teren. Na każdym odcinku coś spartoliłem ale systematyczne punktowanie w środku stawki wystarczyło na pudło. Nie pamiętam aby kiedykolwiek w Naszej ekipie przydażyło się tyle serwisów? Smyk fajną rolkę zaliczył, ja też leżałem na glebie, emocji nie brakowało.

Gratuluję wszystkim udanego rajdu a w szczególności Kubrickowi, który pomimo ostatniego miejsca pokazał m.in. Emilowi, że dał radę! Brawo Kubrickos, ciśnij, nie zwalniaj.

Do zobaczenia next time:)
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#59 Post autor: smyk »

Uncle Jaca pisze:Nie podoba mi się Wasz przelicznik, który odbiera szanse 4x4 i wyraźnie to widać. Kamyk wyliczył, że aby nawiazać jakąkolwiek walkę z 8x8 musiałby wykręcić ok 60% lepszy czas?! Podumajcie nad tym - to ostre słowa ale poddajemy (my, bo razem zgodnie tak twierdzimy tj. ja, Kamyk i Blaha) Wam je pod rozwagę na przyszły sezon.
Dobrze zrozumiałem, że wystarczyłoby, gdyby małym zwinnym autkiem złapał jedno zniszczenie (+60% do czasu przejazdu) mniej niż wielka flegmatyczna landara i już by wygrywał? Jeśli tak to ja się przesiadam bez zastanowienia do 4x4.
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#60 Post autor: Uncle Jaca »

Nie Smyku, źle. Ja to rozumiem tak jak jest napisane. Jadąc tak samo układem 8x8 i 4x4 ten drugi musiałby mieć czas ok 60% lepszy.

Rozumiem. Odbierasz to jak atak bo ta wypowiedź jest na nie. Ale głównym jej celem jest zwrócenie uwagi na stan faktyczny i poddanie go pod rozwagę, tyle. Bez nijak nie wyczuwalnego sarkazmu tak to se jedynie w pomidora możemy pograć:P -a to przeca nie o to chodzi.

Życzę Ci zatem abyś się przesiadł i udowodnił, że masz rację. Zwrócę Ci honor od razu i przyznam, że tkwiłem (tkwiliśmy) w błędzie.
Pies utonął, łańcuch pływa

ODPOWIEDZ