[MOC] Oshkosh LSVR 10x10

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Oshkosh LSVR 10x10

#1 Post autor: Sirius »

Kolejny mój model na konkurs i kolejny wzorowany na trialówce, którą skonstruował Cieślu. Tym razem ciężarówka z 2011 roku - Oshkosh LSVR 10x10.

Obrazek

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#2 Post autor: Cieślu »

Ooo, do tego potwora mam wielki sentyment :) Chcę zbudować kolejną wersję jak nazbieram więcej elementów.
Ale wracając do Twojej pracy. W oryginale Oshkosh jest bardziej przysadzisty. Tutaj odległość między kołami a błotnikami jest trochę zbyt duża. Ten "tunel" za kabiną podwyższyłbym o 1 lub 2 płytki i wykaflował całość. Patrzyłeś jak by wyglądały przezroczyste plate 1x1 lub ich okrągła wersja jako światła zamiast litego czarnego zderzaka? Podoba mi się imitacja batboxów z tą zasłonką, która u mnie wyglądała śmiesznie. Spróbuj też obniżyć pakę.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Sirius »

Może jeszcze w weekend coś pozmieniam w tych ciężarówkach i pokażę efekty. Koła są tak nisko, bo inaczej z przodu tarłyby o kabinę. Tunel wydaje mi się być na dobrej wysokości w odniesieniu do kabiny, ale przez to, że materiał na pace nie przylega tak jak powinien to w stosunku do paki wygląda właśnie na zbyt niski.

ODPOWIEDZ