[MOC] Tiger XL

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Kaszalot
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-12, 19:30
Lokalizacja: Lublin

#16 Post autor: Kaszalot »

Sariel pisze: I komisariat na parterze ;)
Będą mieli blisko do dręczyciela dzieci...;) A Tygrys zniknie jako dowód w sprawie...
_________________
Pozdrawiam
Rafał

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#17 Post autor: dmac »

Bardzo przepraszam, że tak późno się odzywam, ale zwyczajnie przegapiłem (za co będę się biczował przez tydzień w domowym zaciszu). Nie wiem też zbytnio, co napisać, bo oprócz rozjeżdżających się pod obciążeniem zewnętrznych kół jezdnych (co jest nieuniknione a długich osiach) podoba mi się absolutnie wszystko. Małe smaczki, nad którymi trzeba się solidnie napocić (w rodzaju synchronizacji karabinu maszynowego z działem czy elektrycznie otwieranej tylnej klapy) cieszą mnie zawsze - tak jest i tym razem. Szczegółów konstrukcji i wyposażenia uwzględniłeś tyle, że aż odechciewa się budować małe pierdółki, w których się po prostu nie da tego zrobić.
Żałuję, że go rozbierzesz.
No, ale może jeśli kiedyś zrobię dużego T-34 (trochę większego, nawiasem mówiąc), to jeszcze odbudujesz i zrobimy Demolition Derby ;) .

A teraz już idę po pejcz.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

tomek9210
Posty: 47
Rejestracja: 2014-06-24, 20:54
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#18 Post autor: tomek9210 »

To twój najlepszy czołg Sariel, bez dwóch zdań. Z daleka nie można powiedzieć czy to model czy klocki.
Jesteś mistrzem w swoim fachu.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Durzy »

Przepiękny. Brak słów. Gdyby strzelał, to twierdziłbym, że nic nigdy z Lego bardziej mi się nigdy nie podobało niż to. Przepraszam, że odkopuję temat, ale dopiero teraz go zobaczyłem i zaparło mi dech.

Sariel, czy po tylu przygodach z tym czołgiem planujesz go rozebrać/sprzedać? Z czystej ciekawości, podliczałeś może orientacyjny koszt tego cacka?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#20 Post autor: Sariel »

Już go rozebrałem. Koszt z pewnością byłby czterocyfrowy, ale bardzo ciężko go oszacować z racji dużej ilości bardzo unikalnych części.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#21 Post autor: Sariel »

Taki mały przykład jak życie zatacza kółko: zbudowałem model opierając się po części na World of Tanks jako punkcie odniesienia, teraz WoT pokazuje go na swoim fejsbuku :)
https://www.facebook.com/WorldOfTanks/p ... 7843280377

ODPOWIEDZ