[MOC] Ciri

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Ciri

#1 Post autor: Sirius »

"- Szybciej Ciri! Wykrok, atak, odskok! Półpirueat, cios, odskok! Równoważ, równoważ lewą ręką, bo spadniesz z grzebienia! I potłuczesz sobie... kobiece atrybuty!
- Co?
- Nic. Nie jesteś zmęczona?Jeśli chcesz odpoczniemy.
- Nie, Lambert. Mogę jeszcze. Nie jestem taka słaba, nie myśl sobie. Może spróbuję skakać przez co drugi słupek?
- Ani mi się waż! Upadniesz, a wtedy Merigold urwie mi... głowę.
- Nie upadnę!
- Powiedziałem raz powtarzał nie będę.Bez popisów! Pewnie na nogach! I oddech, Ciri, oddech! Sapiesz jak zdychający mamut!
- Nieprawda!
- Nie piszcz! Ćwicz! Atak, odskok! Parada! Półpiruet! Parada, pełny piruet! Pewniej na słupkach do cholery! Nie chwiej się! Wykrok, cios! Szybciej! Półpiruet! Skacz i tnij! Tak jest! Bardzo dobrze!
- Naprawdę? Naprawdę było dobrze, Lambert?
- Kto tak powiedział?
- Ty! przed chwilą!
- Musiałem się przejęzyczyć.
(...)
- No wystarczy. Zejdź. Odpoczniemy.
- Nie jestem zmęczona!
- Ale ja jestem. Powiedziałem, odpoczynek. Zejdź z grzebienia.
- Saltem?
- A jak byś chciała? Jak kura z grzędy?Jazda, skacz. Nie bój się, ubezpieczam Cię.
- Haaaa!
- Ładnie. Jak na dziewczynę, bardzo ładnie. Możesz już zdjąć opaskę z oczu."


Kolejna scenka i kolejni bohaterowie z Sagi. Tym razem Cirilla Fiona Ellen Riannon, czyli Ciri i jej nauczyciel Lambert. Mi samemu scenka średnio się podoba. Nie miałem pomysłu jak trochę urozmaicić skalny krajobraz i ciernie najbardziej mi pasowały, ale czekam na komentarze i sugestie ;)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Może jakieś delikatne zielone wstawki... ?
I jak chcesz zrobić salto Ciri, to może unieś ją na jakimś klocku clear trans nad przeszkodę.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

rafson777
Posty: 58
Rejestracja: 2012-05-07, 09:51
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: rafson777 »

Oglądając post od dołu myślałem, że to postaci z Gry o Tron. A pierwsze zdjęcie przedstawia ludzika wbitego na pal. Dopiero później nadszedł opis i stało się jasne, że bylem w błędzie :D

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#4 Post autor: BHs »

Szerszen pisze:Może jakieś delikatne zielone wstawki... ?
I jak chcesz zrobić salto Ciri, to może unieś ją na jakimś klocku clear trans nad przeszkodę.
Szerszen ma rację - kilka choćby baryłek 1x1 trans clear załatwiłoby sprawę.
Ale praca i bez tego ładna, estetyczna i trzyma klimat - bardzo dobrze zrobione skały, choć nie wychodziłbym z nimi poza brązowe tile'e, jak to się stało w jednym rogu.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Sirius »

Dzięki, pewnie coś tam jeszcze przerobię. W tym momencie to zamysł był taki żeby wyglądało jakby Ciri wybijała się jedną ręką do salta.

@rafson777 - faktycznie, na Joraha i Deanerys też by pasowało nie najgorzej. Szkoda, że mam tylko jednego zielonego małego smoka.

ODPOWIEDZ