[MOC] GLORPmobile

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] GLORPmobile

#1 Post autor: SERVATOR »

Przedstawiam Wam Skuter Glorp-Corpów.

Skuter ten powstał specjalnie do udziału w kolejnej, trzeciej już edycji konkursu na Brickset.com.

Zgodnie z konkursowymi wymaganiami, model ten powstał wyłącznie z elementów plemiona GLORP CORP z trzeciej serii Mixeli LEGO.

Dlaczego skuter? Gdy tylko zobaczyłem tę serię Mixeli jej limonkowy kolor od razu skojarzył mi się ze Skuterem śnieżnym 42021. Jako, że pół roku temu skuter przerabialiśmy na inne konstrukcje tak teraz Mixelowe stworki postanowiłem przerobić na skuter. :)

Jestem z niego zadowolony bo wydaje mi się, że już na pierwszy rzut oka widać, że to skuter, o dziwo się nie rozpada a nawet coś tam w nim się rusza.
No i wreszcie wykorzystałem figurkę Technic, którą kupiłem na początku mojej nowej przygody z LEGO.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pełna galeria jest >TU<.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Całkiem przyjemny "wierzchowiec".
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#3 Post autor: bacon »

Bardzo fajnie ci wychodzą te mixy Mixeli. Skuter jak najbardziej przypomina skuter. Rozumiem, że wszystkie zgłosiłeś do konkursu?

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: SERVATOR »

Zgłosiłem wszystkie ale jak zwykle o wygraną będzie baaardzo trudno bo wśród 300 wejść do Konkursu jest przynajmniej kilkanaście wyjątkowo udanych...

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ